Výstava pro radost 21. – 22. října (VÁNOCE 2023)

Zveme Vás již na tradiční akci, která se stala u vás velmi oblíbenou – jedná se o Výstavu pro radost, která se koná na velkém sále v kulturním domě Formanka v Otvovicích. Těšíme se na vás v termínu od 21. – 22. října – ve Formance (v milovaném kulturáčku Lucie Bílé).

Je to celo-víkendová akce.

Můžete se těšit na: mnoho prodejců ručních výrobků z Facebookové skupinky – TVOŘENÍ PRO RADOST, čekají Vás tvořivé workshopykurzy a předváděcí akce, budete si moci vyzkoušet nejrůznější techniky a také si budete moci nakoupit a vyrobit vánoční dárky pro Vaše blízké.

Tým akčních žen ze ,,Srdce Otvovic“ pro Vás každoročně chystá bazárek Lucie Bílé, kde si můžete zakoupit něco z jejího šatníku a tím podpořit dobrou věc! Dále si budete moci na místě zakoupit kávu Lucie Bílé, šperky z její dílny (výdělek ze šperků a bazárku jde na dobrou věc, kam paní Bílá přispívá a pomáhá) a občerstvit se můžete v místní restauraci (ve Formance). Nabízíme zábavu pro celou rodinu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat, a to na mailu: produkce@vystavaproradost.cz. Rádi Vám na vše odpovíme!

Pokud už teď se nemůžete dočkat a těšíte se… tak v tomto článku naleznete ohlédnutí za minulou vánoční výstavou, která se v Otvovicích konala, a to ve velkém stylu a letos tomu nebude jinak, tak si to jistě nenechte ujít! 🙂

POZVÁNKA pro všechny 🙂

Postupně na blog budeme přidávat seznam vystavovatelů a prodejců, na které se budete moci na této akci těšit. Máme pro vás mnoho novinek ze světa kreativity.

TADY naleznete prodejce z minulého roku, kteří se naší výstavy zúčastnili.

Tentokrát nebude přítomna na této akci Lucie Bílá osobně, bude zpívat v 02 aréně na koncertě Impulsu… ale i tak tady budeme mít její stánek se šperky, kávou i dalšími jejími radostmi, které jistě potěší i Vás!

Jistě si to tady užijete, a to celá rodina a už se jistě naladíte s námi na vánoční notu 🙂

Nenechte si tuto akci ujít…. a přijeďte se podívat. Jezdí za námi lidi z celé republiky (z různých koutů) a vznikají tady nová přátelství a vládne zde nádherná atmosféra 🙂

Máte se nač těšit – bude to krásné 🙂

K nám do Otvovic můžete dorazit jak autem, vlakem, tak i pěšky 🙂

Kde u nás zaparkujete?

Pokud se vám nepodaří zaparkovat na našem parkovišti přímo u Formanky, můžete využít některá z vyznačených míst v okolí. Pokud se u nás nevyznáte, není čeho se bát, po příjezdu do Otvovic uvidíte naše „srdcaře“ ve výstražných vestách, kteří budou s parkováním pomáhat a nasměrují vás na nejbližší volná místa.

Přijďte si s námi užít krásný víkend na vlně kreativity a ručních prací!

Těšíme se na VŠECHNY! 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky