Ahoj, já jsem Honza

Kreativní publicista a bloger Jan Diblíček

Vítám Vás na svém kreativním blogu, který zároveň slouží jako takové ,,okno do mého života‘‘. Jmenuji se Jan Diblíček a jsem mladý kluk, který si plní svůj velký sen. Tvořím, vařím, fotím, natáčím a sepisuji…. Prostě dělám to, co mě baví a rád se o to dělím s lidmi, které jsou na stejné vlně, jako právě Já.

Tvoření se věnuji už od dětství, ale poslední dobou mě to baví čím dál tím více, a proto jsem se rozhodl, že tento svůj koníček povýším na moje zaměstnání.

Rád se s Vámi dělím o vše, co dělám prostřednictvím mého blogu www.diblik-zivotnistyl.cz, který je mojí srdeční záležitostí… Naleznete zde nejen nápady, ale i inspiraci, nejrůznější techniky, recepty, tipy na výlety… prostě vše, co dělám a mám rád, takový je můj osobní blog a jsem rád, že i Vy jste jeho součástí, protože bez Vás čtenářů by mě to netěšilo a vlastně ani nebavilo a za to Vám děkuji!

Vystudoval jsem střední školu se zaměřením na gastronomii a rozhodl jsem se, studiu věnovat i nadále a nyní studuji vysokou školu.

Mé nápady a tvorbu můžete pravidelně sledovat na obrazovkách TV Nova ,v pořadu Rady ptáka Loskutáka a Snídaně s Novou, kde se dělím o to nejlepší ze světa kreativity.

Od roku 2019 jsem redaktorem nejúspěšnějšího časopisu o tvoření – TVOŘÍME s láskou, kde naleznete mé nápady. Další příspěvky můžete sledovat v časopisech Báječné nápady a v dětském časopise TVOŘÍME s dětmi.

Nezahálím a ve svých 19 letech jsem sepsal a vydal svoji první knihu o tvoření-s názvem Veselé celoroční tvoření -pro nakladatelství Grada. Už teď vím, že to nebude moje poslední kniha a už pilně pracuji na další, která snad brzy spatří světlo světa.

Pořádám kreativní kurzy nejen v Praze, ale také i v okolí mého bydliště. Seznam kurzů vždy naleznete na mém blogu i na Facebooku, kam vše přidávám, aby Vám nic nového neuniklo. 

V roce 2021 jsem se stal hrdým šéfredaktorem časopisu – VAŘÍME s láskou.

Vlastním Facebookovou skupinku – TVOŘENÍ pro radost, kde je již přes 46 tisíc členů, co rádi tvoří. Pokud tam ještě nejste, tak neváhejte a přidejte se tam také, neboť se tam můžete setkat se spoustou šikovných lidí a navázat nová přátelství. A i Vy tam můžete vkládat své fotografie výrobků, co doma tvoříte.

Natáčím také pro on-line platformu Kurzy pro radost, kde jsem natočil největší kurz na velikonoční téma, kde naleznete nejen mnoho nápadů na zdobení kraslic (jak ty klasické, tak i ty méně známé), ale také i dekorace, recyklace, prostě najdete tam vše, co jistě využijete během jara i Velikonoc

Rád se setkávám se stejně nadšenými lidmi pro tvoření, a proto jsem se spojil s paní Lucií Bílou a pořádáme spolu vždy dvakrát za rok Výstavu pro radost v Otvovicích, kde se na jednom místě potkávají jak prodejci kreativních materiálů, tak i sami rukodělci a každý si zde přijde na to své. Třeba právě s Vámi se tam příště potkám. Jste srdečně zváni. Jak říkám: ,,tvoření je radost‘‘ a pokud se o to dělíte i s ostatními, tak se to násobí.

Je toho hodně, co dělám… ale vše dělám s velkou láskou a chutí a je to můj náboj života. Budu rád, když se Vám moje nápady a vše, co dělám, bude líbit a budete žít můj virtuální život se mnou a třeba Vás inspiruji a budeme tvořit společně.

Najdete mě na Facebooku i na Instagramu.

Váš