Výstava pro radost VÁNOCE 2022 – vystavovatelé

Výstava pro radost se nezadržitelně blíží a tak vám přinášíme seznam vystavovatelů, na které se můžete na této akci těšit.

Připravujeme pro vás velkou tvořivou výstavu, plnou skvělých prodejců s tvořivými výrobky a materiály pro vaše kreativní techniky, mnoho workshopů, kurzů, dílniček a také rukodělců, kteří za dob covidu tvořili a nemohli to nikde prodávat, tak právě proto jsme uspřádali tuto výstavu, kde naleznete toto vše na jendom místě.

Výstava se koná 22. – 23. října v kulturním domě Formanka – Lucie Bílé.

Postupně – během celého měsíce budeme přidávat seznam vystavovatelů, na které se budete moci na výstavě těšit! Bude jich daleko více… a bude to super akce tohoto roku! 🙂

Korálkové šperky, skvělá káva, sváteční čaj, CD – Bílé Vánoce a kniha paní Lucie Bílé

Celou neděli se na vás všechny bude těšit paní Lucie Bílá, která vám bude na míru vyrábět náramky a andělíčky z korálků. Výtěžek z této ceny za vlastnoručně vyrobené šperky putuje na dobrou věc, kde peníze jistě pomůžou. Paní Bílá pomáhá už několik let tam, kde je to potřeba a dělá to s velkou radostí. Na této akci si budete moci zakoupit dárky pro vaše blízké – v podobě knihy, CD, kávy LB a také šperků pro ozdobení sama sebe, či svých kamarádek, rodinných příslušníků či jako drobnost pro potěšení kolegyň v práci.

Zlaté české ručičky naší zlaté slavice – paní Lucie Bílé – se kterou se budete moci v neděli na výstavě setkat 🙂

Petra Palátová – Dutinkové dekorace

Paní Petra tvoří dekorace z dutinek, to jsou její pletené šnůry, které poté navléká na drátek a tvaruje je. Tvoří z nich krásné a originální dekorace. Celý víkend si k ní můžete zajít na Výstavě pro radost a zakoupit tyto dekorace. Pro vánoční čas má vyrobenou celou kolekci ozdob na stromeček, dekorací pro sváteční atmosféru a drobných dárků. Tato technika není v České republice úplně známá a ráda by ji vnesla do povědomí dalších lidí. Těšte se!

Dutinkové dekorace

Tečkování s Luckou Klepáčkovou – prodej a workshop

Lucka Klepáčková je nejen redaktorkou a autorkou tvořivých projektů pro kreativní časopisy – TVOŘÍME s láskou a TVOŘÍME s dětmi, ale je také lektorkou tvořivých kurzů. Její srdeční záležitostí je technika tečkování a právě tuto zmiňovanou techniku vám na výstavě předvede. Budete si ji moci pod jejím vedením vyzkoušet a také si zakoupit její vlastoručně vyrobené výrobky, které se skládají z mnoha a mnoha teček 🙂

Lucka si pro vás připravila tečkované vánoční ozdoby na stromeček, tečkované skleničky na pečené čaje, které mohou sloužit jako originální dárek pro vaše milé k Vánocům. Má toho pro vás připraveno daleko více, tak se těšte, co se vše dá pod jejím vedením otečkovat.

Pohádkoví skřítci (jako dekorace) paní Ireny Hlaváčkové

Skřítci byli a jsou hitem Vánoc… tento symbol by vám doma neměl jistě chybět, a proto si je budete moci u paní Irenky zakoupit v různých provedeních a barevných kombinacích. Připraveno toho má pro vás více, – těšit se můžete také na její dekorace…. prostě Vánoce na míru pro celou rodinu – to zažijete pouze u nás v Otvovicích! 🙂

Paní Irenku naleznete na Facebooku, kde si její výrobky můžete objednat.

Malydelfin – háčkování – Vladimíra Moravcová

Upřímná a dětská radost je to nejcennější…. proto překvapte své dětské ratolesti vlastnoručně háčkovanými hračkami, které jsou originální, krásné a ještě velmi příjemné do ruky – jsou totiž háčkované z velmi jemné a měkké příze. Radost můžete udělat i dospělým – zakoupením zimní čepice, šály, nákrčníku či kabelky. Stačí si vybrat pouze barvu…. věřte, že na výstavě si jistě vyberete! Bude tam toho opravdu hodně 🙂

Malydelfin – háčkování

Obchůdek pro radost – Lenka Centnerová

Paní Lenka si pro vás připravila: látkové adventní kalendáře, andělky z látky, skřítky, šité ozdoby na stromeček, věnce, sádrové odlitky, nákrčníky z Puffy.

Cílem tohoto obchůdku je udělat radost výrobky nejen autorce (paní Lence), ale zároveň i druhým. Bude moc ráda, když jí navštívíte, třeba se jen inspirujete, nebo sebe a své blízké něčím zajímavým obdarujete. V obchůdku najdete originální ručně vyrobené výrobky, které jen tak někde jinde nekoupíte.

Těšíme se na vás! 🙂

www.obchudekproradost.cz

Prodejce kreativních materiálů pro macramé, pletení a háčkování – TVORBOSHOP

Rádi pletete, háčkujete, šijete a lepíte…? Pak jistě zavítejte ke stánku firmy TVORBOSHOP, který bude mít na výstavě svůj stánek s kreativním materiálem pro vaše tvoření. Pokud si chcete vyzkoušet techniku macramé (drhání) a háčkování, tak jistě oceníte jejich skvělé šňůry, které si sami vyrábějí. Také si pro vás připravili workshop a budete si moc vytvořit vlastního andělíčka z provázků, které si sami vyrábějí. Firma TVORBOSHOP se už na vás všechny moc a moc těší!

www.tvorboshop.cz

Bižuterní šperky – Jaroslava Bečková

Radost začíná nejprve u sebe, proto se potěšte originálními šperky z dílny paní Jaroslavy, která si pro vás připravila nepřeberné množství šperků z různých materiálů a barevných kombinací. Je jen na vás, které si vyberete a budou vašemu srdci blízké. S paní Jaroslavou se můžete setkat na naší akci v Otvovicích na Výstavě pro radost.

Jaure. ART – Jana Urešová

Jmenuji se Jana Urešová a tvořím pod značkou Jaure.ART. Narodila jsem se na Vysočině roku 1977. Už od dětství mě bavilo vytvářet různá výtvarná díla (z moduritu, kresba květin) a tak jsem se rozhodla studovat Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni. Keramická hlína mi voněla už od samotného studia, a přestože jsem měla dlouhou pauzu v tvorbě, o to větší radost mám nyní, kdy jsem zasedla ke stolu a začala tvořit svá díla. Každé keramické dílo modeluji ručně podle své vlastní fantazie a strávím nad ním mnoho času. Vyžaduje pečlivost a trpělivost. Každá soška či dekorace je originál a jsou určené pouze do interiéru.

Inspiruji se hlavně přírodou. Tvorba mě naplňuje a vždy mě velmi potěší, když se mé dílo líbí. To mě zároveň pohání kupředu tvořit a zhmotňovat své představy. Modeluji převážně těla nahých žen v různých pozicích. Ale v mém portfoliu najdete i jiná díla jako jsou: granátová jablíčka, ptáčci, květiny, andělé, andělská peříčka, vázy. Vše je z keramické hlíny, ručně modelované, pálené na vysokou teplotu a glazované. Některé sošky žen mají dubový podstavec, všechny jsou signované. Ráda tvořím i sošky nebo sousoší na přání zákazníka. To je pro mě vždy výzva a objevování nikdy nekončících hranic. Modelování je pro mě velkým koníčkem a do budoucna bych se mu ráda věnovala naplno.

V loňském roce jsem svoji tvorbu prezentovala na největším festivalu umění v Praze Open Art Fest 2021.

Tvoření z vaty – Larysa Polyakova

Tuto kreativní ženu můžete znát z televizních obrazovek ranního vysílání – Snídaně s Novou, kde inspiruje diváky svými nápady a také z kreativních časopisů. Je spolumajitelka kreativního řetězce, který do Česka dodává výtvarné potřeby a také autorkou několika knih. V poslední době paní Polyakovou velmi nadchla technika ,,tvoření z vaty‘‘ a tak vám tuto techniku představí a zároveň si budete u ní moci zakoupit vánoční dekorace jak na stromeček, tak do bytu na výzdobu. Těší se na setkání s vámi na výstavě v Otvovicích.

www.rafa.cz

Renata Součková – originální a šitá móda, která se neokouká….

Patříte mezi milovnice módy…? Pak by vám jistě v šatníku neměly chybět originální a s láskou šité kousky z dílny nesmírně šikové Renaty Součkové, která si sama i navrhuje látky k šití….. mandal není nikdy dosti, tak který kousek bude ve vaší skříni? Renata se na vás těší v Otvovicích, tak za ní doražte a kupte si něco pro radost a třeba i jako dárek už pod stromeček….. aneb Vánoce jsou tu coby dup 🙂

www.zrozenaprokrasu.cz

Milena Kellerová – Na vlně andělek

Vlastonučně vyrobené dárky, které potěší…. darujte své kamarádce, sousedce či osobě vašemu srdci blízké andělíčka, aby ho celý rok ochraňoval. Tyto andělky zakoupíte v Otvovicích na Výstavě pro radost celý víkend. Jsou krásné a mohou sloužit i jako originální dekorace nejen na Vánoce, ale i během celého roku ve vašem bytě.

Andělé exustují…. jen nemají křídla a říkáme jim přátelé! Tak na to myslete 🙂

Lenka Přibylová – Studnické perníčky s láskou malované

Jistě mi dáte za pravdu, když se podíváte na fotografie těchto perníčků, že paní Lenka patří mezi královny českého perníku…. vyhrála celkem 3 Moravské cukrářské šampionáty. Na její výherní 3D perník se můžete přijít podívat do Otvovic a zároveň nahlédnout Leničce pod ruce, jak jí to skvěle maluje a zároveň si u ní pár perníčků zakoupit 🙂 Jistě jí tím potěšíte! Těšíme se na vás!

Šité autorské hračky pro děti z dílny paní Janouškové

V neděli se budete moci těšit na autorské hračky, které  jistě potěší děti, jsou veselé, ale především šité s velkou radostí a láskou. Jistě si u jejího stánku každý vybere tu svoji vysněnou hračku pro radost, kterou bude chtít mít pod stromečkem.

Postupně budeme přidávat další a další vystavovatele, prodejce, workshopy, kurzy a předváděcí akce, na které se budete moci těšit. Bude to příjemný víkend se stejně naladěnými a kreativními lidmi. Přijďte si popovídat a navázat nová přátelství a setkat se osobně.

Kulturní dům – Formanka ,,Srdce Otvovic“ naleznete v centru vesničky – můžete se dopravit: jak vlakem, tak autobusem

Parkovací místa budou zajištěna v blízkosti objektu, kde se bude výstava pořádat.

KategorieŠtítky