Výstava pro radost – Vánoce 2022

Přátelé, kamarádi a nadšenci ručních prací, rádi bychom Vás tímto chtěli pozvat do Otvovic (Formanka – kulturní dům), kde se v termínu – od 22. – 23. října 2022 – uskuteční 2. ročník – úspěšné rukodělné akce – s názvem: Výstava pro radost.

Jedná se o prodejní výstavu – ve vánočním stylu – pro všechny, co milují tvoření.

Tuto akci pořádáme spolu s úžasným týmem nadšených žen z Otvovic – ,,Srdce Otvovic“ a s vyjímečným a dobrosrdečným člověkem – s paní Lucií Bílou, která bude celou neděli přítomna na výstavě a bude pro vás s láskou vyrábět andělíčky a nejrůznější náramky.

Fotografie z jarní výstavy naleznete v tomto článku, kde se můžete podívat, jak jsme si to užili! 🙂

Pokud tvoříte a své výrobky prodáváte, nebo vlastníte kreativní obchod a chtěli byste na výstavě prodávat, tak nám určitě napište na mail: produkce@vystavaproradost.cz.

Připravte se náležitě na nejkrásnější období v roce – Vánoce – na tvořivé a prodejní výstavě v srdci Otvovic.

Můžete se těšit na: mnoho prodejců kreativních materiálůrukodělné prodejce z Facebookové skupinky – TVOŘENÍ PRO RADOST, čekají Vás tvořivé workshopykurzy a předváděcí akce, budete si moci vyzkoušet nejrůznější techniky a také si budete moci nakoupit a vyrobit vánoční dárky pro Vaše blízké.

Bude to tvořivý víkend, kde si každý přijde na to své…. Budete si moci na místě zakoupit kávu Lucie Bílé, občerstvit se v místní restauraci. Nabízíme zábavu pro celou rodinu 🙂

Postupně budeme během celého září a října, než se Výstava pro radost uskuteční, sdílet jak na sociálních sítích, tak na mém blogu seznam vystavovatelů, kde se budete moci podívat a inspirovat tím, co Vás na výstavě čeká… a věřte, že toho bude hodně!

POZVÁNKA

Malá ochutnávka toho, co Vás čeká v Otvovicích.

U vstupu si budeme moci vybrat DÁREK – v podobě časopisu: TVOŘÍME s láskou, Báječné nápady, VAŘÍME s láskou a TVOŘÍME s dětmi, na kterých spolupracuji.

Kulturní dům – Formanka ,,Srdce Otvovic“ naleznete v centru vesničky – můžete se dopravit: jak vlakem, tak autobusem

Parkovací místa budou zajištěna v blízkosti objektu, kde se bude výstava pořádat.

Občerstvení je zajištěné v restauraci u Lucie Bílé, kde se skvěle najíte a pochutnáte si. Můžete si zde dát i kávu- značky Lucie Bílé (LB).

Těšíme se na osobní setkání s Vámi na výstavě, kterou s láskou pro Vás připravujeme!

Michaela Florianová – šéfredaktorka nejúspěšnějšího časopisu o tvoření v České republice.

Jan Diblíček – kreativní publicista, bloger a šéfredaktor časopisu VAŘÍME s láskou a redaktor časopisu TVOŘÍME s láskou.

KategorieŠtítky