Výstava pro radost – JARO 2023

Přivítejte s námi JARO a Velikonoce zvesela na Výstavě pro radost, které se koná již po 3. a vždy s velkou radostí v srdci Otvovic – v kulturním domě Formanka Lucie Bílé.

Zapište si do svých kalendářů termín 25.-26. března, kdy se v kulturním domě Formanka bude konat prodejní výstava (v jarním stylu) pro všechny, co milují tvoření a ruční práce. Tento víkend bude patřit tvoření a my budeme rádi, když budete naší součástí!

Srdečně vás VŠECHNY zveme, budeme se na vás těšit a pokud o této naší akci řeknete svým blízkým, přátelům a kamarádm, tak budeme rádi! Přijeďte si užít s celou rodinou výstavu v Otvovic!ch.

Celý víkend se na vás bude těšit i paní Lucie Bílá, která s láskou pro vás bude navlékat narámky a vyrábět přívěsky na krk z korálků.

Pokud máte na nás nějaký dotaz, tak nás můžete kontaktovat na mail: produkce@vystavaproradost.cz, rádi vám zodpovíme vaše dotazy. 🙂

POZVÁNKA

Máme pro vás připravenou širokou nabídku ručních výrobků napříč všemi kreativními směry a zároveň si budete moci u nás nakoupit kreativní materiály pro vaše domácí tvoření a to vše na jednom místě v Otvovicích, kde to opravdu žije 🙂 Chystáme pro vás předváděcí akce, kreativní dílničky i workshopy, kde si budete moci vyzkoušet zajímavé a neokoukané techniky pod vedením kreativních nadšenců a lektorů.

Brzy pro vás na blog připravíme seznam vystavovatelů – jak fotografií, tak slovem, aby vám nic neuteklo, co pro vás chystáme a také abyste se měli na co těšit .My se na Vás moc těšíme.

Pokud vás zajímá, jak tato výstava probíhala před Vánocemi, tak se na fotografie z této povedené akce můžete podívat TADY a také ZDE.

Bude to jízda na kreativní vlně – těšíme se na vás v srdci Otvovic, kde to bude žít kreativitou!

Lucka, Míša, Honza a tým šikovných žen z Otvovic – Srdce Otvovic

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky