Výstava pro radost JARO 2023 – seznam vystavovatelů

Naše kreativní Výstava pro radost se nezadržitelně blíží… proto si vás dovolujeme pozvat a lehce nalákat na tuto skvělou akci (již z tradicí), která je určena pro celou rodinu. Věřte, že nouze o radost a potěšení v Otvovicích rozhodně nebude nouze!

Těšíme se na vás již 25.-26. března 2023 v Otvovicích v kulturním domě Formanka Lucie Bílé!

Pro návštěvníky jarní Výstavy pro radost máme připravené u vstupu kreativní časopisy jako DÁREK! 🙂

Seznam prodejců a vystavovatelů rukodělných výrobků (v jarně – velikonočním stylu) a kreativních materiálů pro vaše domácí tvoření.

Korálkové tvoření s Lucií Bílou

V sobotu i v neděli se na vás v Otvovicích na Výstavě pro radost bude těšit paní Lucie Bílá, která vám na míru navlékne náramek, vyrobí šperk či andělíčka pro štěstí. Moc se na vás všechny těší! Budete si moci u stánku šikovných žen z Otvovic (Srdce Otvovic) zakoupit oblíbenou kávu, čaj i horkou čokoládu značky LB. Připravené jsou i pro vás knihy i CD-čka. Přijeďte si užít za námi do Otvovic prima víkend 🙂

Petra Palátová – Dutinkové dekorace

Originální dekorace v jarním a velikonočním stylu pro krásnější domov. Paní Petra tvoří dekorace z dutinek, to jsou její pletené šnůry, které poté navléká na drátek a tvaruje je. Tvoří z nich krásné dekorace. Celý víkend si k ní můžete zajít na Výstavě pro radost a zakoupit tyto dekorace. Mezi její novinky patří zdobené látkové tašky, které využijete během celého roku 🙂 Tato technika není v České republice úplně známá a ráda by ji vnesla do povědomí dalších lidí. Těšte se!

Originální dekorace a domečky ze dřeva – paní Veroniky Báči

V posledních letech jsou čím dál větším hitem domečky. Paní Veronika Báča vyrábí krásné dekorace ze dřeva – ve stylu právě zmiňovaných domečků a vesniček. Tyto domečky a mnoho jiných dekorací ze dřeva a věnců si budete moci zakoupit u jejího stánku na této výstavě. Její originální stánek na této kreativní výstavě jistě nepřehlédnete. Těšíme se na vás v Otvovicích!

Korálkový svět plný barev – Jana Machačná (Ele Pele)

Krásné a vkusné náramky tvořené s láskou v různých barevných kombinacích… Takový bude na Výstavě pro radost stánek firmy – Ele Pele, kde si každý vybere náramek, který si bude moci sladit s oblečením a budete ho rády nosit na ruce. Na místě si budete moci náramek navléknout i zakoupit komponenty a korálky na jeho výrobu. Zavítejte ke stánku paní Jany Machačné z firmy Ele Pele. Těšit se mohou i děti, protože si zvládnou pod vedením šikovných holek vyrobit krásný náramek či náhrdelník.

Macrame od HANY – Petra Hanyková

Originální a moderní dekorace do bytu, domu či drobné dárečky pro radost z bavlněných provázků či – toto vše je vlastnoručně vyrobené z dílny paní Petry Hanykové, která tuto krásnou techniku tzv. macrame miluje. Pod jejíma rukama proměňuje kousky provázků v jedinečné výrobky, které každému udělají velikou radost.

Milena Kellerová – Na vlně andělek

Vlastonučně vyrobené dekorace do bytu i dárky, které potěší…. darujte své kamarádce, sousedce či osobě vašemu srdci blízké andělku nebo vílu, aby ho celý rok ochraňoval. Tyto výrobky zakoupíte v Otvovicích na Výstavě pro radost celý víkend.

Andělé exustují…. jen nemají křídla a říkáme jim přátelé! Tak na to myslete 🙂

Renata Součková – originální a šitá móda, která se neokouká….

V sobotu i v neděli se můžete těšit na originálné designové kousky v různých velikostech! Patříte mezi milovnice módy…? Pak by vám jistě v šatníku neměly chybět originální a s láskou šité kousky z dílny nesmírně šikové Renaty Součkové, která si sama i navrhuje látky k šití….. mandal není nikdy dosti, tak který kousek bude ve vaší skříni? Renata se na vás těší v Otvovicích, tak za ní doražte a kupte si něco pro radost….. V létě tyto vzorované šaty, sukně i trička jistě využijete a pořádně provětráte. 🙂

Šaty si můžete u Renči objednat na jejím e-shopu a poté si je do Otvovic nechat přivést.

Fimo šperky – z dílky Šárky Popelkové

Součástí prodejní výstavy budou také šperky, zdobené hrnečky, klíčenky, lžičky a záložky z polymerové hmoty. Těšit se můžete na originalitu, která nemá meze…. Ozdobte se vyrobenými šperky, které můžete darovat i svým blízkým.

Malydelfin – háčkování – Vladimíra Moravcová

Upřímná a dětská radost je to nejcennější…. proto překvapte své dětské ratolesti vlastnoručně háčkovanými hračkami, které jsou originální, krásné a ještě velmi příjemné do ruky – jsou totiž háčkované z velmi jemné a z měkké příze. Věřte, že na výstavě si jistě vyberete! Bude tam toho opravdu hodně 🙂 . Těšit se můžete na jarní, velikonoční a letní tématická zvířátka.

Miriam Konstatská

Prodej textilních tašek, taštiček a zástěr. Prodej metrážových látek k dalšímu tvoření. Čekají vás také dětské dílny: látkové omalovánky a dekorace květináčů. Paní Miriam Konstatská se na vás těší na Výstavě pro radost v Otvovicích.

Šité autorské hračky pro děti z dílny paní Janouškové (MYšpule)

V neděli se budete moci těšit na autorské hračky, které jistě potěší děti, jsou veselé, ale především šité s velkou radostí a láskou. Jistě si u stánku paní Janouškové každý vybere tu svoji vysněnou hračku.

MYšpule šije dekorace, hlavně zvířátka z lesů, luk a hájů (kolekce – TLAMIČKY A VOLÁTKA), dále myšky tanečnice. K Velikonocům patří i husy, kohouti a zajíčci. Postavičky z lesů mají teplé kožíšky a myšky zase vzdušné sukénky. Najdete u paní Janouškové ale i pejska, žirafu, netopýry, heboučké zajíčky mazlíčky a  i milované koně. Tak se zastavte u MYšpule 🙂

Workshop – tečkování s Luckou Klepáčkovou

Rádi byste si vyzkoušeli techniku tečkování, ale netroufnete si doma na to sami…. nesmutněte! Přijeďte za námi do Otvovic na kreativní výstavu a Lucka (kterou můžete znát z tvořivých časopisů, kde působí jako kreativní redaktorka) vás to velmi ráda i vaše děti naučí. Dále si budeme moci zakoupít její tečkované výrobky z její dílny a to v různém barevném provedení. Těšit se můžete i na novinky, tak se zastavte 🙂

Iveta Špaňhelová – dárky a dekorace pro potěšení

Na výstavě se budete moci těšit na vyšíváné ozdoby (různých druhů),vintage jmenovky, dekorace, věnce jarní aranžmá, přáníčka, vyšívané záložky do knížek a mnoho osušek,ručníků a útěrek. Je toho hodně, tak přijeďte za námi do Otvovic. Těšíme se na vás!

DecorEN – Jana Přibíková

Výrobky pro radost s láskou nabízí paní Janička Přibíková, se kterou se na výstavě můžete osobně setkat a zakoupit si u ní její šité výrobky, které tvoří s dětmi a to jak šité dekorace, tak praktické věci, které využijete během celého roku (tašky, batohy a vaky).

Cesta do světa fantazie s paní Irenkou Hlaváčkovou

Velikonoce a svátky jara jsou plné barev a radosti. Přivítejte u vás doma tyto veselé svátky s originální dekorací od paní Irenky. Připravila si toho pro vás hodně, tak si jistě vybere každý. V originalitě se meze nekladou a tomto případě to platí dvojnásobně…. všechny její výrobky jsou jeden velký originál. Její výrobky si jistě zamilujete 🙂

Handmade by Katka – Kateřina Dufková

Autorské batohy i kabelky v různém provedení a designu si budete moci zakoupit na jarní akci v Otvovicích a vybrat si tak ten svůj originální kousek, který budete ráda nosit několik let. Je to praktické, krásné a užitečné a navíc s láskou šité.

Jaure. ART – Jana Urešová

Jana Urešová tvoří pod značkou Jaure.ART. Narodila se na Vysočině. Už od dětství ji bavilo vytvářet různá výtvarná díla (z moduritu, kresba květin, atd….) a tak se rozhodla studovat Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni. Keramická hlína ji voněla už od samotného studia, a přestože měla dlouhou pauzu v tvorbě, o to větší radost má nyní, kdy zasedla ke stolu a začala tvořit svá díla. Každé keramické dílo modeluje ručně podle své vlastní fantazie a stráví nad ním mnoho času. Vyžaduje to pečlivost a trpělivost. Každá soška či dekorace je originál a jsou určené pouze do interiéru. Její autorké výrobky můžete zakoupit a také si prohlédnout v Otvovicích na Výstavě pro radost.

Časopis Korálki

Na Výstavě pro radost se můžete těšit na krásný stánek časopisu Korálki, kteří si pro vás připravili workshopy, kde si budete moci vyzkoušet zajímavou techniku drátkování a budete si moci zakoupit originální šperky z jejich dílny a samozřejmě si prohlédnout i jejich časopisy. Čeká vás toho mnoho, tak se určitě u tohoto stánku na kreativní výstavě nezapomeňte zastavit.

Workshop + dřevěné dekorace – Ivona Ivicová

Máme velikou radost, že i ženy z Otvovic tvoří, jako právě i Ivonka…. Pod vedením Ivony Ivicové si budete moci vytvořit originální dekoraci v jarním stylu. Děti toto tvoření bude velmi bavit a jistě vás překvapí svou kreativitou. Dále si budete moci zakoupit i dekorace pro váš dům i byt z dílny této šikovné ženy 🙂

Bižuterní šperky – Jaroslava Bečková

Radost začíná nejprve u sebe, proto se potěšte originálními šperky z dílny paní Jaroslavy, která si pro vás připravila nepřeberné množství šperků z různých materiálů a barevných kombinací. Je jen na vás, které si vyberete a budou vašemu srdci blízké. S paní Jaroslavou se můžete setkat na naší akci v Otvovicích na Výstavě pro radost.

Obchůdek pro radost – Lenka Centnerová

Cílem tohoto obchůdku je udělat radost výrobky nejen autorce (paní Lence), ale zároveň i druhým. Těšit se můžete opět na nepřeberné množství dekorací a to z různých materiálů, ale i dárečky pro radost, kterými můžete obdarovat své blízké po celý rok! Bude moc ráda, když jí navštívíte, třeba se jen inspirujete, nebo sebe a své blízké něčím zajímavým obdarujete. V obchůdku najdete originální ručně vyrobené výrobky, které jen tak někde jinde nekoupíte.

www.obchudekproradost.cz

Bylinné sirupy z Kladského pomezí

V sobotu se můžete těšit na sirupy z Kladenského pomezí v srdci Otvovic na Výstavě pro radost. Naše bylinné sirupy jsou vyráběné z celé řady rostlin podle osvědčených receptur našich babiček. Nejen, že jsou chuťově zajímavé, ale i léčivé – pomáhají našemu tělu, a to během celého roku, v jakémkoliv ročním období si jen vzpomenete. V kreativitě se meze nekladou, a to platí i při výrobě těchto sirupů.

Paličkování – Ivana Dastychová

Nádherná technika, která patřila mezi oblíbené záliby u našich babiček se opět dere do popředí a sklízí velký úspěch. Není to nic jednoduchého, ale výsledek za to prostě stojí. Paní Ivana Dastychová vám bude tuto techniku chtít na výstavě v Otvovicích ještě více představit a můžete ji nakouknout pod ruce, co sama vytvořila a potěšit tak tím své oko a třeba i vaše blízké – zakoupením originálního dárku. Těšíme se na vás!

Postupně budeme přidávat další a další vystavovatele, prodejce, workshopy, kurzy a předváděcí akce, na které se budete moci těšit. Bude to příjemný víkend se stejně naladěnými a kreativními lidmi. Přijďte si popovídat a navázat nová přátelství a setkat se osobně. Těšíme se na vás!

Restaurace Formanka – Otvovice

Na vše myslíme a to i na dobré jídlo…. občerstvit se budete moci během celého víkendu v krásné, čisté a především velmi chutné restauraci Lucie Bílé ve Formance. Těšit se můžete na české klasiky, které každý miluje 🙂

Kulturní dům – Formanka ,,Srdce Otvovic“ naleznete v centru vesničky – můžete se dopravit: jak vlakem, tak autobusem

Parkovací místa budou zajištěna v blízkosti objektu, kde se bude výstava pořádat. Pokud se u nás nevyznáte, není čeho se bát, po příjezdu do Otvovic uvidíte naše „srdcaře“ ve výstražných vestách, kteří budou s parkováním pomáhat a nasměrují vás na nejbližší volná místa.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky