Výstava pro radost – Otvovice (16. – 17. 3. 2024)

Rok se s rokem sešel a my se na vás budeme opět těšit a to: 16. – 17. března (SOBOTA od 10:00 do 18:00 h. a v NEDĚLI od 10:00 do 17:00 h.) na prodejní akci – Výstava pro radost v Otvovicích v kulturním domě Lucie Bílé ve Formance…..

Můžete se těšit na: mnoho prodejců ručních výrobků, čekají vás tvořivé workshopykurzy a předváděcí akce, budete si moci vyzkoušet nejrůznější techniky a také si budete moci nakoupit a vyrobit dárky pro vaše blízké. Také je připraven i BAZÁREK Lucie Bílé a prodej šperků z její dílny, které pomáhají tam, kde je potřeba – nakupují se za to invalidní vozíky.

Máme toho pro vás připraveno více než dosti… máte se nač těšit! Máme pro vás seznam vystavovatelů a prodejců, který naleznete TADY.

Je to celo-víkendová akce pro celou rodinu! 🙂

TĚŠÍME se na vás!

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat, a to na mailu: produkce@vystavaproradost.cz. Rádi vám na vše odpovíme!

U vstupu ve Formance – v Otvovicích dostanete DÁREK v podobě kreativních časopisů 🙂

Za časopisy DĚKUJEME vydavatelství EspritBohemi.cz, které nám tyto časopisy pro vás věnovali.

Pokud už teď se nemůžete dočkat a těšíte se… tak v tomto článku naleznete ohlédnutí za minulou vánoční výstavou, která se v Otvovicích konala, a to ve velkém stylu a letos tomu nebude jinak, tak si to jistě nenechte ujít!

Těšíme se jak na dospělé, tak i dědi, protože tuto akci si užije celé rodina! 🙂

Nenechte si tuto akci ujít…. a přijeďte se podívat. Jezdí za námi lidi z celé republiky (z různých koutů) a vznikají tady nová přátelství a vládne zde nádherná atmosféra 🙂

Máte se nač těšit – bude to krásné 🙂

Těšíme se moc a moc na vás VŠECHNY a budeme rádi, když o této akci budete říkat všem, kudy jen půjdete! 🙂

K nám do Otvovic můžete dorazit jak: autem, vlakem, tak i pěšky 🙂

Kde u nás zaparkujete?

Pokud se vám nepodaří zaparkovat na našem parkovišti přímo u Formanky, můžete využít některá z vyznačených míst v okolí. Pokud se u nás nevyznáte, není čeho se bát, po příjezdu do Otvovic uvidíte naše „srdcaře“ ve výstražných vestách, kteří budou s parkováním pomáhat a nasměrují vás na nejbližší volná místa.

Přijďte si s námi užít krásný víkend na vlně kreativity a ručních prací!

Těšíme se na VŠECHNY! 🙂

Michaela Florianová

a

KategorieŠtítky