TVOŘÍME s láskou – Velikonoce 2024

Už je to tady! Nejen další číslo nového vydání tradičního časopisu TVOŘÍME s láskou, ale i nové období, kdy můžete upustit uzdu své fantazii, tvořit v jarních barvách dekorace pro toto krásné období.

Časopis můžete zakoupit ve všech novinových stáncích po celé ČR, nebo si tento časopis a mnoho jiných můžete objednat v podobě předplatného TADY.

Jaro a Velikonoce 2024

Malá inspirace toho, co jsme si pro vás připravili a mohu vám slíbit, že se máte opravdu na co těšit 🙂 Určitě tyto nápady, návody, rady a inspirace využijete a dokonce jsme pro vás v tomto roce udělali změnu a můžete se těšit nově i na rozhovory se známými lidmi ze světa kreativity.

Objednejte si časopis TADY.

A dokonce v tomto čísle naleznete i pozvánku na naši akci s názvem – Prodejní výstava KREATIVITY na Malé Skále a to v termínu od 2. – 3. března, tak za námi přijeďte! Těšíme se na Vás….

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky