Prodejní výstava kreativity na Malé Skále – Jaro 2024

Srdečně bychom Vás VŠECHNY chtěli touto cestou pozvat na další krásnou akci – pro celou rodinu, s názvem – Prodejní výstava KREATIVITY – na Malou Skálu. Tato akce se bude konat 2. – 3. března – po celý víkend, v místní Sokolovně, na Malé Skále.

Těšíme se na vás: jak v SOBOTU od 10:00 do 18:00 h., tak i v NEDĚLI od 10:00 do 17:00 hodin v místní Sokolovně (přímo v srdci naší vesnice) na Malé Skále 🙂

Tato akce navazuje na předchozí vánoční akci, která byla velmi úspěšnou… tentokrát bude tato akce v jarně-velikonočním stylu.

Těšit se můžete na: nejrůznější prodejce ručních výrobků (od věnců, dekorací, přes textil v podobě originálních mandalových kousků, přes mýdla, šperky, drobné dárečky pro vaše blízké, dětské dílničky a workshopy, kurzy pro dospělé, předváděcí akce.

Máme toho pro vás připraveno více než dosti… máte se nač těšit! Seznam vystavovatelů naleznete TADY.

Budeme rádi, když budete SLEDOVAT naši událost na FB, kam budeme postupně (až do začátku akce) zveřejňovat všechny informace a vkládat fotografie – týkající se této kreativní výstavy na Malé Skále.

Fotografie z minulé akce naleznete v tomto článku TADY.

Na Malou Skálu se skvěle dostanete: autem, vlakem i autobusem!

Přijeďte se podívat do srdce Českého ráje na Malou Skálu na tuto nápaditou a KREATIVNÍ akci 🙂

U vstupu dostanete časopis jako DÁREK, tak neváhejte a přijeďte! 🙂

Časopisy, které máme pro vás připravené, si můžete prohlédnout ZDE – na stránkách vydavatelství.

Za tyto časopisy děkujeme majiteli firmy www.espritbohemia.cz.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat na tomto mailu: prodejnivystavams@seznam.cz a pokud i vy něco prodáváte a tvoříte, tak se můžete přihlásit a zapojit se jako prodejce (vystavovatel). Těšíme se na všechny šikovné ručičky a milé lidi!

Těšíme se na Vás!

Míša Florianová a Jan Diblíček

Přijeďte se za námi podívat…. Budeme tu pro Vás celý víkend, od soboty do neděle, na velkém sále v místní Sokolovně (ve středu obce), kterou jistě nepřehlédnete!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky