Seznam prodejců – Prodejní výstava kreativity JARO 2024

Tato akce se nezadržitelně blíží, a to znamená jedno – moc se těšíme na vaši návštěvnost na naší akci s názvem Prodejní výstava KREATIVITY na Malé Skále v místní sokolovně (přímo v samotném srdci) naší vesnice. Přijeďte se podívat 2. – 3. března a užít si krásný víkend na vlně tvoření a ručních prací…..

Připravili jsme pro vás seznam vystavovatelů, který budeme postupně ještě doplňovat, abyste věděli, na co vše se můžete těšit 🙂

U vstupu na vás čeká DÁREK v podobě kreativních či dětských časopisů 🙂 Těšíme se na vás!

Na co vše se můžete těšit?

Šperky z dílny paní Lucie Bílé

Paní Lucie Bílá podporuje naše kreativní akce, a proto k nám na Malou Skálu pošle svoji šikovnou pomocnici Jindřišku, která vám po celý víkend bude prodávat a představovat šperky z dílny Lucie Bílé, které sama tvoří… tyto šperky nejsou jen tak obyčejné, jsou překrásné a navíc ještě pomáhají tam, kde je to potřeba. Paní Bílá za to nakupuje invalidní vozíky, které daruje potřebným. Udělejte si radost a zároveň podpořte tuto dobrou věc 🙂 Navíc si budete moci na místě zakoupit i vše ostatní z nabídky, která je velmi pestrá…. Těšit se můžete na jeji knihu, CD a další předměty z její dílny a značky.

www.luciebila-fanshop.com

Nová kniha Honzy Diblíčka, plná kreativních nápadů pro malé i velké nadšence ručních prací…

Na Prodejní výstavě KREATIVITY si budete moci zakoupit novou knihu z dílny Honzy Diblíčka, která je plná krásných nápadů na celoroční tvoření. V této knize naleznete to nejlepší za poslední dobu, co jsem tvořil. Moje nápady a tvoření můžete znát z televizních obrazovek pořadu Rady ptáka Loskutáka a hobby časopisů, kde působím jako kreativec. Knihu si můžete objednat na stránkách knihkupectví či přímo u mě, pokud budete chtít do knihy napsat věnování.

Jak na to? Je to snadné: Napište mi na mail: jenik.diblik@seznam.cz (nebo na mé sociální sítě) a do předmětu uveďte ,,KNIHA“ napište pro koho kniha má být a co tam chcete napsat za věnování a až knihu podepíši a připravím, tak vám zašlu pokyny k provedení platby (převodem) a knihu budete mít připravenou u vstupu u výstavy, kde se obrátíte na paní, která to bude mít na starosti….. Vy ušetříte za poštovné a knihu si jednoduše vyzvednete. Knihu Také můžu zaslat přes Zásilkovnu, ale tam se k ceně připočítává poštovné a balné.

Více o knize se dočtete TADY.

Ateliér Kruhy – Eva Komjati Vídeňská

Originální dekorace z keramiky můžete v různém provedení jak do venkovních, tak i vnitřních prostor zakoupit na prodejní výstavě kreativity na Malé skále, kde bude pestrý výběr této ,,křehké“ krásy. Jistě si zde každý vybere, co se vám bude líbit. Tento stánek na výstavě rozhodně nepřehlédněte! 🙂

www.atelierkruhy.com

Sklo – Andělová prodej a dílnička (jak pro děti, tak i dospělé)

Místní sklářka paní Marcela Andělová vám ukáže, co vše tvoří ze skla. Jistě i vás nadchne pro toto řemeslo a ráda vám ukáže, jak jednotlivé výrobky vznikají. Můžete si na této výstavě zakoupit svícny, lampičky kouličky, zajíčky a kuřátka – a to vše ze skla.

Dále pak má pro vás připravený velikonoční workshop práce se sklem, kde si vytvoříte vlastnoruční ozdobu ze skla pro tyto svátky JARA! Marcelka se na vás bude těšit po celý víkend na Malé Skále.

Barevný svět šperků – Marcela Slavíková

Součástí prodejní výstavy budou také šperky, zdobené hrnečky, klíčenky a lžičky z polymerové hmoty. Těšit se můžete na originalitu, která nemá meze…. Ozdobte se vyrobenými šperky, které můžete darovat i svým blízkým. Bude jistě z čeho vybírat! 🙂

Bylinkářka z Kopanic  Lenka Burianová

Máte rádi, když jsou i užitkové předměty, jako je mýdlo, hezké? Kolekci designových přírodních mýdel tvořila paní Burianová tak, aby bylo mýdlo vhodné jako dárek, nebo vás potěšilo v koupelně, abyste milovali jeho vůni. Mýdla obsahují vysoký podíl kvalitních rostlinných olejů a másel, které vaši pokožku jemně umyjí a zanechají ji vyživenou a hebkou.

www.bylinkarkazkopanic.cz

Petra Palátová – Dutinkové dekorace

Originální dekorace v jarním a velikonočním stylu pro krásnější domov. Petra tvoří dekorace z dutinek, to jsou její pletené šnůry, které poté navléká na drátek a tvaruje je. Tvoří z nich krásné dekorace. Celý víkend si k ní můžete zajít na tuto akci a zakoupit si tyto dekorace. Mezi její novinky patří zdobené látkové tašky, které využijete během celého roku  Tato technika není v České republice úplně známá a ráda by ji vnesla do povědomí dalších lidí. Těšte se!

www.dutinkovedekorace.cz

Originální dekorace a domečky ze dřeva – paní Veroniky Báči

V posledních letech jsou čím dál větším hitem domečky. Paní Veronika Báča vyrábí krásné dekorace ze dřeva – ve stylu právě zmiňovaných domečků a vesniček. Tyto domečky a mnoho jiných dekorací ze dřeva a věnců si budete moci zakoupit u jejího stánku na této výstavě. Její originální stánek na této kreativní výstavě jistě nepřehlédnete. Těšíme se na vás na Malé Skále!

Renata Součková – originální a šitá móda, která se neokouká….

Patříte mezi milovnice módy…? Pak by vám jistě v šatníku neměly chybět originální a s láskou šité kousky z dílny nesmírně šikovné Renaty Součkové, která si sama i navrhuje látky k šití….. mandal není nikdy dosti, tak který kousek bude ve vaší skříni? Renata se na vás těší na Malé Skále, tak za ní dorazte a kupte si něco pro radost a třeba i jako dárek pro vaše blízké…..

www.zrozenaprokrasu.cz

Pletení z pedigu – Martina Svobodová

Jmenuji se Martina Svobodová a z pedigu pletu cca 10 let. První moje zkušenost s pedigem byl kurz z kterého jsem vše zapomněl, než jsem dojela domů a moc jsem se to chtěla naučit, takže dále to byl pokus-omyl. Pletu různé ošatky, kapeskovníky, příborníky, podnosy a košíky. Mám ráda výzvy a nebojím se je přijmout, pletla jsem i velký klobouk na stojací lampu, různé ryby a ozdoby. Své věci ráda kombinuji s keramikou a dozdobuji. Na Facebooku mám profil „Martiny Šmodrchání „, kde mám spoustu fotek své práce. Budu ráda, když se u mého stánku na této akci zastavíte…. ráda vás přivítám a ukáži vám svoji tvorbu.

Lucie Kvapilová – Pohlednictví

Lucie z pohlednictví přiveze úplnou nálož barev, tvarů, radosti a novinek ze světa pohlednic a tvoření na druhé straně pohledů! Její obchod je plný autorských pohlednic i samolepek a její sen je, aby si radost u schránky mohl prožít každý. „Miluju svůj obchod, protože to vzešlo z čisté radosti, nakupují u nás lidé, kteří si chtějí udělat radost nebo něčím potěšit své blízké, jsou to milovníci přítomných chvil, zastavení se a těšení se z drobností.“ Pohlednictví je obchod plný malých autorských zázraků a věříme, že si ten svůj pohled najde každý. Na Malou Skálu přivezeme spoustu jarních i Velikonočních pohlednic a i ty, které využijete pro každou příležitost – během celého roku. A protože i my bydlíme za kopcem od Malé Skály a snažíme se podporovat lokální tvůrce, můžete se těšit i na velmi lokální tvorbu! 

www.pohlednictvi.cz

Handmade by Katka – Kateřina Dufková

Autorské batohy i kabelky v různém provedení a designu si budete moci zakoupit na této prodejní akci na Malé Skále a vybrat si tak ten svůj originální kousek, který budete ráda nosit několik let. Je to praktické, krásné a užitečné a navíc s láskou šité. Jistě tyto batohy a kabelky využijete… tak si přijďte vybrat ten svůj nejkrásnější! Těšíme se na vás! 🙂

Martina Soukopová – MATA HOMEMADE

www.mata-homemade.cz

Rodinná firmička, která vyrábí produkty především z masivu a starých dřevin. Těšit se můžete na:

ANDĚLÉ – vyrábíme je z malých trámků, fošen až po velké trámy, které jsou ze starých stavení, kde dlouhá léta plnily svou úlohu. My se snažíme jim „vdechnout“ další poslání. Každý anděl je originální kousek.

SRDCE – v podstatě vyrábíme ze stejného materiálu a kromě trámů je vyrábíme z nejrůznějších dřevin. U srdcí se snažíme vybírat dřeviny s co nejhezčí kresbou, která dodá srdcím kouzlo. Často si pak lidé nechávají na ně vygravírovat nějaká jména, datumy, krátký text nebo motto.

DŘEVĚNÉ SVÍCNY – opět z masivního dřeva včetně dřevěných plamínků. Svícny jsme mnohokrát opatřili led páskem, který celý svícen hezky rozjasní.

SÓJOVÉ SVÍČKY – Dalším naším odvětvím výroby je výroba sójových svíček, různých velikostí a vůní, které vyrábíme ze 100% sójového vosku, který je zdravotně nezávadný a šetrný vůči přírodě. 

Markéta Palánová – ReTaška

Chcete mít stylovou tašku a zároveň přitom myslet na naši planetu? Pak byste se měli zastavit u stánku Markéty Palánové, která pod značkou @retaska šije pro všechny, které zajímá téma udržitelnosti a ocení snahu zachránit vyřazené materiály a přetvořit je do krásných a praktických tašek, kabelek a dalších doplňků s dlouhou životností. Každý kousek je originál, pečlivě barevně sladěný, perfektně vypracovaný, se spoustou vychytávek.

A protože Markéta od šití odpočívá u háčkování a pletení, přiveze i spoustu nádherně barevných nákrčníků, šál, šátků, čelenek a čepic z kolekce Na Vlně M, které v pošmourných dnech rozzáří váš outfit i náladu.

www.retaska.cz

Drátované radosti – Martina Hradecká

Svoje výrobky tvoří tradičními drátenickými technikami v současném stylu. Pomocí drátu, korálků, skla, keramiky, vytváří šperky, dekorační předměty, svícny, vánoční a velikonoční ozdoby a další drobnosti pro radost, které si budete moci právě u jejího stánku na této výstavě zakoupit.

Tereza Mikulová – TessieM

U TessieM: Ručně s úsměvem najdete barevné a praktické kousky pro malé a velké. Můžete se těšit na rostoucí oblečení pro děti (softshellové kalhoty s fleecem, mikiny, mikinošaty, sukýnky), doplňky (klíčenky, šátkošály, celoroční čepice a nákrčníky, funkční čelenky) i nějaké ty kousky pro maminky.

Veselá bomba!

Veselá bomba, to je voňavý obchůdek v centru historického města Kutná Hora. Tento obchůdek přijede k nám na Malou Skálu! V tomto království najdete především bylinnou kosmetiku, mastičky, sirupy, svíčky, voňavé oleje, mýdlové květiny, a drobné dekorace do bytu. Jejich specialitou jsou bylinkové mastičky, které vyrábí vlastnoručně, s láskou a s důrazem na maximální účinnost v souladu s přírodou.

www.veselabomba.cz

Ručně vyráběné svíčky – prodej (Slávka Dvořáková z Hostinného – firma DM-IZOL)

Zabývají se ruční výrobou svíček. Svíčky se odlévají do forem. Formy jsou z mnoha materiálů, dřevěné, polykarbonátové, porcelánové, silikonové a plno dalších. Vyrábějí malinké svíčky, některé plavou na vodě a hoří jen několik minut až po velké svíčky, které hoří několik dnů. Svíčky mají různé tvary od obyčejných válcových, přes jehlany a jiné geometrické tvary až po květy, zvířátka a postavičky. Při lití svíček se používají různé vosky. Parafínový, sojový, palmový, olivový, kokosový, včelí, kerasoy a další, které se barví barvami na svíčky, voní vonnými oleji a potom odlévají do forem. Po odlití se svíčky dále upravují broušením, řezáním, malováním, lepením, posypem a podobně. Tyto svíčky a mnohé jiné si můžete zakoupit na Prodejní výstavě kreativity na Malé Skále.

Šité autorské hračky pro děti z dílny paní Janouškové (MYšpule)

Světla Janoušková tvoří autorská textilní zvířátka z našich lesů, luk a hájů a oblékám je do šatiček, kalhotek i kabátků. Ať už je to jezevec, vlk, liška, medvěd, ježek, srnečka, ovečka, kos, žába, myška, pes, zajíc, netopýr – kolekce nazvaná ,,Tlamičky a volátka“. Výška zvířátek je 50 cm. Zaměřuje se i na oblékání, hlavně dětí a šije především tepláčky, čepice, čelenky apod. Její dílna se nazývá ,,U MYšpule“.

Iveta Špaňhelová – dárky pro potěšení

Na výstavě se budete moci těšit na vyšívané ozdoby (různých druhů), vintage jmenovky, dekorace, věnce jarní aranžmá, přáníčka, vyšívané záložky do knížek a mnoho osušek, ručníků a utěrek. Je toho hodně, tak přijeďte za námi na Malou Skálu. Těšíme se na vás!

Eva Holanová – Pro radost od Evy (WORKSHOP tečkování a prodej tečkovaných dekorací)

Autorské mandaly tečkované od srdce, které jsou uklidňující a působí pozitivně. Na výstavě budou k vidění tečkované hrnečky, skleničky, náušnice, přívěsky, sádrové odlitky svícnů a jiné další výrobky. Vyzkoušejte si tečkování pod vedením Evičky i vy a nadchněte se pro tuto krásnou techniku. Budu se na vás těšit u svého stánku ,,Pro radost od Evy“.

Krasohrátky – Petra Petrnoušková

Pokud se vaše děti nemohou dočkat naší akce, pak po této pozvánce na tento stánek KRASOHRÁTEK, nebudou moci ani dospat…. čeká na ně totiž prodej krásných kreativních hraček a sad, které si budou moci sami dotvořil dle svého stylu. Dále pak se můžete těšit na dílničku tvořeni FIMO-lžiček, které si odnesou hotové domů. Těšíme se na všechny tvořivé děti 🙂

www.krasohratky.cz

Malydelfin – háčkování (Vladimíra Moravcová)

Upřímná a dětská radost je to nejcennější…. proto překvapte své dětské ratolesti vlastnoručně háčkovanými hračkami, které jsou originální, krásné a ještě velmi příjemné do ruky – jsou totiž háčkované z velmi jemné a měkké příze. Radost můžete udělat i dospělým 🙂 . Stačí si vybrat pouze barvu…. věřte, že na výstavě si jistě vyberete! Bude tam toho opravdu hodně.

Kateřina Dostálová – Líbezničky

Jmenuji se Kateřina Dostálová, kreslím a tvořím od dětství, ale projekt „Líbezníčky“ vznikl před několika lety. Název byl náhodně objevený v komentářích pod jedním z mých obrazů na sociálních sítích – spojuje dvě slova – líbezné obrázky. A to už jim zůstalo.

Když vezmu do ruky pastel, nebo štětce, zaposlouchám se do hudby, vše ostatní zmizí, v tu chvíli je jen svět na plátně, nebo papíru a je to pro mě zvláštní, příjemná forma relaxace. A právě kvůli stejnému pocitu klidu si většinou lidé sobě, nebo svým milým, mé obrazy a výrobky s nimi pořizují.

Vznikly postupně tisky, kalendáře, deníky vděčnosti, celá kolekce módních doplňků, magnety a terapeutické karty s motivačními texty. Na Malou Skálu vám přivezu autorské tisky, na které vám ráda napíšu věnování, magnetky a záložky s Líbezníčky a s motivačními texty.

Olivie ceramics – Olga Janíková

Olivie ceramics je malé domácí studio, které umožňuje spojit svou lásku ke keramice a rodinný život a zároveň vést pomalý životní styl. Pracuje technikou ručního modelování, vytvářím umělecké i funkční předměty se zemitou elegancí. Každý kus je jedinečný, kompletně ručně vyrobený, vymodelovaný a pečlivě vyřezávaný, malovaný a glazovaný. Žádné dva kusy nejsou úplně stejné, každý je originál. Má ráda čistý a jednoduchý styl, inspirovaný přírodou, který je odrazem její tvorby. Pracuje s udržitelným materiálem šetrným k životnímu prostředí, jako je hlína.

Otevření pece je vždy kouzelný okamžik! Doufám, že zde najdete něco, co vás chytne za srdce stejně jako samotnou autorku této tvorby. Její výrobky jsou vhodné jak do vnitřních, tak i venkovních prostor.

www.olivieceramics.cz

Prodejce a WORKSHOP (dílníčka) kreativních materiálů pro macramé, pletení a háčkování – TVORBOSHOP

Rádi pletete, háčkujete, šijete a lepíte…? Pak jistě zavítejte ke stánku firmy TVORBOSHOP, který bude mít na výstavě svůj stánek s kreativním materiálem pro vaše tvoření. Pokud si chcete vyzkoušet techniku macramé (drhání) a háčkování, tak jistě oceníte jejich skvělé šňůry, které si sami vyrábějí. Také si pro vás připravili workshop a budete si moc vytvořit vlastní dekorace na místě z provázků, které si sami vyrábějí. Firma TVORBOSHOP se už na vás všechny moc a moc těší!

www.tvorboshop.cz

Lucie Vařínová – její výrobky + upoutávka na workshop

Přijďte si vytvořit vlastní tetování z Henny,či zakoupit čerstvě namíchanou přírodní Hennu, která Vám na kůži vydrží přibližně dva týdny a je zcela bezpečná i pro děti. Dále si můžete zakoupit pozitivní rodinný příběh Síla přání s věnováním přímo od autorky a samozřejmě naleznete i kreativní výrobky (slep si svou dřevěnou kasičku, ….), Macramé drhané výrobky, postavičky ze silonek, dřevěné obrazy a další… Těšíme se na vás! 🙂  

www.silaprani.cz

Prodej a dětská dílnička (malování na textil) Halikoboli – Daniel Jurčovský

Halikoboli je malá česká rodinná firma, která se zabývá šitím textilních výrobků. Veškeré výrobky, které nabízí, si sami navrhují a ručně šijí v dílničce v Kozmicích u Benešova. Vychází ze svých zkušeností. Nejdůležitější je pro ně spokojenost zákazníků, ať už jde o ty nejmenší, či jejich rodiče. V jejich sortimentu můžete najít jak věci pro miminka, školáčky, ale i jejich rodiče či prarodiče. Šijí výbavičky pro miminka (zavinovačky, mantinely, hnízdečka, deky, kapsáře, nepromokavé podložky a pytlíky, atd.), praktické věci pro dětičky, školkáčky a školáčky (kapsáře, pyžamožrouty, pytlíky, tašky, polštářky, kosmetické taštičky, zástěrky, klíčenky, ručníčky,atd.), ale na své si přijdou i rodiče a prarodiče (tašky do kabelky, polštáře, kosmetické taštičky, obaly na papírové kapesníčky, klíčenky, atd.). Co by rádi vyzdvihli, je Halíkova dílnička, kterou milují nejen dětičky, ale také dospělí – jedná se o vybarvování polštářků, kosmetických taštiček, tašek a pytlíčků – kreativní zábava pro celou rodinu, kde vzniknou opravdu originální kousky. Více o nás na www.halikoboli.cz.

Kreativní sady pro děti + WORKSHOP a dílnička – Beadgame

Pokud přemýšlíte, jak zabavit své děti, tak tyto kreativní sady se vám jistě budou hodit… Zakoupíte je u stánku Beadgame na prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále. Jistě to bude bavit všechny děti. Na místě si budete moci vytvořit i mnoho krásných věcí a tím zabavit děti na dlouhou dobu….

www.beadgame.cz

Macrame od HANY – Petra Hanyková

Drobné dárečky pro radost z bavlněných provázků či originální dekorace tvořené do bytu – toto vše je vlastnoručně vyrobené z dílny paní Petry Hanykové, která tuto krásnou techniku tzv. macrame miluje. Pod jejíma rukama proměňuje kousky provázků v jedinečné výrobky, které každému udělají velikou radost.

www.hanydekorace.cz

Boho-chic

Udělejte si radost a potěšte se originální módou z dílny místní šikovné ženy z Malé Skály, kterou můžete znát pod jménem Boho-chic. Těšit se můžete na háčkované čepice, čelenky, módní šaty, trička, mikiny, náramky a další drobnosti pro potěšení… Udělejte si radost 🙂

www.boho-chic.cz

Patchwork – Marie Reiková

Na naší výstavě nebude ani chybět oblíbená technika u žen tzv. Patchwork, nebo-li se sešívání kousků látek do různých obrazců k sobě. U paní Reikové si budete moci zakoupit chňapky, deky a další šité předměty ozdobené touto těžkou a náročnou technikou. Těšíme se na vás!

Kateřina Novotná – Powertext

Různé dekorace tvořené technikou zvanou Powertext jak do vnitřních, tak i do venkovních prostor. Výrobky paní Novotné si zamilujete a budou součástí vašeho každodenního života!

Monika Antalová – ruční výrobky

Určitě na výstavě nepřehlédněte stánek paní Moniky Antalové, která s sebou na Malou Skálu přiveze nespočet krásných jarních ozdob, které sama tvoří z nejrůznějších korálků a peříček. Jistě budou u vás nepřehlédnutelné… Vyberete si i mnoho dárečků pro vaše blízké, pro radost a potěšení! 

Korálkový svět plný barev – Jana Machačná (Ele Pele)

Usměvavé holky z korálkové firmy Ele Pele se na vás moc těší na Malé Skále!

Krásné a vkusné náramky tvořené s láskou v různých barevných kombinacích… Takový bude na výstavě stánek firmy – Ele Pele, kde si každý vybere náramek, který si bude moci sladit s oblečením a budete ho rády nosit na ruce. Zavítejte ke stánku paní Jany Machačné z firmy Ele Pele.

www.elepele.com

Monika Ponocná – háčkování

Originální háčkované šperky, taštičky a oblečení zakoupíte u paní Moniky Ponocné, která propadla této vášni a miluje to! Zakoupit si tyto výrobky můžete na Prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále u jejího stánku. Jistě se na vás bude těšit!

Markéta Buriánková – šité dekorace zdobení vajíček

Udělejte si radost na Velikonoce a pořiďte si nějakou originální šitou dekoraci pro potěšení a radost! U tohoto stánku bude pestrý výběr nejrůznějších dekorací, kraslic, prostírání a batohů.

Hedvika Vozková – drátkování a jiné dekorace

Ručním pracím jsem se začala věnovat až v roce 1986, kdy jsem se vdala. Nejdříve  jsem se orientovala na paličkovanou krajku. Po absolvování kurzu drátování v roce 2001, který byl zaměřen na bižuterii a jemné drátování slabým drátem, jsem se postupně zdokonalila i ve starém drátenickém řemesle – užitkové drátování silným drátem. Od roku 2001 jsem v Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků a v roce 2003 mi byl udělen titul mistr drátenického řemesla! Následně jsem se začala učit technice Tiffany ale při jedné „nehodě“ mě napadlo, tuto techniku použít na zužitkování střepů z porcelánových talířů a zvítězil motiv „anděl“ a „betlém“. A protože mám ráda přírodní materiály a motivy se líbily, zařadila jsem mezi mé oblíbené i další přírodní prvky jako polodrahokamy a kámen.

Na tuto šikovnou paní se můžete těšit u nás na Malé Skále!

Vlaďka Benešová Černohorská – Roztocké perníčky

Vyzkoušejte si malování perníčků pod vedením šikovné Vlaďky, která vás toto naučí na jejím WORKSHOPU na Prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále. Dále si budete moci u jejího stánku zakoupit její vlastnoručně pomalované perníčky… tak neváhejte a přijeďte se podívat do místní Sokolovny na Malé Skále.

Postupně budeme až do začátku této akce doplňovat seznam vystavovatelů, aby byl kompletní…. jistě se máte nač těšit! 🙂

Přijeďte se za námi podívat…. Budeme tu pro Vás celý víkend, od soboty do neděle, na velkém sále v místní Sokolovně (ve středu obce), kterou jistě nepřehlédnete!

Těšíme se 2. – 3. března na Malé Skále!

Míša FlorianováKategorieŠtítky