Sněžná sova ze šišek

Do podzimního čísla časopisu – TVOŘÍME s láskou jsem připravoval návod na tuto podzimní sovu ze šišek. Sova podzim přežila bez újmy na kráse, a tak jsem si říkal, že si ji ještě nechám…. a než jsem toto dořekl, tak mě napadl jeden skvělý nápad. Že sovu lehce opráším a dozdobím, aby se hodila jako dekorace na Vánoce.

Tady si můžete prohlédnout, jak to sově slušelo na podzim.

Rozhodl jsem se, že využiji umělý sníh, který jsem si letos hodně oblíbil a stal se u mě tahounem na letošní tvoření na Vánoce 🙂

Sovu jsme celou přestříhal ze všech stran.

Jen jsem nechal v přírodním provedení (bez sprejování) oči a zobák a malé srdíčko na břichu….. aby to krásně na té bílé barvě vyniklo a vznikl drobný kontrast.

Sovu jsem nechal důkladně zaschnout.

A určitě ji využiji na vánoční dodekorování nějakého truhlíku, nebo jí jen tak položím před vchodové dveře…. a bude mi tam dělat radost.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné chvíle při tvoření vám přeje

KategorieŠtítky