TVOŘÍME s láskou – podzim 2020

Představuji vám nové číslo časopisu TVOŘÍME s láskou – podzimní číslo, které je právě v prodeji…. a já si myslím, že toto číslo se povedlo na výbornou. Celý časopis je moc hezký a určitě vás inspiruje k tomu, aby jste si něco vyrobili.

V tomto čísle naleznete celkem tři mé projekty, které jsem připravoval….. jedním z mých projektů je tato sova, kterou vidíte na fotografii a pokud si ji budete chtít se mnou vyrobit, tak celý návod naleznete v tomto čísle.

Časopis TVOŘÍME s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s láskou je zkrátka pro všechny, jež baví tvořivě odpočívat. Připravte si nůžky, nitě, lepidlo i drátky a pojďte vyrábět drobnosti pro radost i užitek. Společně objevíme půvab ručních prací, tradičních řemesel i moderních postupů. Časopis vychází 6 x ročně + 4 x ročně speciál TVOŘÍME s dětmi (dle ročních období).

Časopis si můžete objednat TADY.

Přeji vám krásný podzim plného tvoření a doufám, že se vám toto číslo také bude moc líbit.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky