Sleva na knihy -30 %

Nakladatelství pro které jsem sepsal svojí první knihu má dnes celý den – slevu na všechny knihy -30 %. To si myslím, že je skvělá akce….. a navíc Vánoce se blíží, tak obdarujte své blízké knihou, která jim udělá určitě velikou radost.

Moje kniha je plná nápadů na celoroční tvoření…. v knize objevíte přes tři desítky nápadů na tvoření. Seznámím Vás s několika technikami a také si ukážeme i nové materiály na tvoření.

Projekty v knize naleznete jak fotografií, tak slovem (krok za krokem).

Kniha je určena bez rozdílu věku i pohlaví…. každý si v knize přijde na své.

Mojí knihu jsem věnoval i svým kamarádům a moderátorům ze Snídaně s Novou, když jsem tam tvořil….. kniha se jim moc líbila.

Více o knize si můžete přečíst ZDE, kde jsem o tom napsal článek.

Na knihu máte pro dnešní den slevu -30 % a to se vyplatí…. tak ji objednejte svým dětem na tvoření a něco si s nimi vytvořte a uvidíte, jakou jim tímto dárkem uděláte radost.

Největší radost jim také uděláte, pokud si s nimi společně něco podle mé knihy vyrobíte.

Knihu můžete se SLEVOU objednat TADY.

Tady si můžete prohlédnout obálku knihy.

Je skvělé psát knihu pro tak skvělé nakladatelství, které vydává i učebnice pro školy…. a Také chci moc poděkovat své redaktorce Janičce, která mě měla na starosti při tvorbě mé knihy.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji Vám, aby se Vám má kniha líbila a také, aby Vás inspirovala a potěšila.

KategorieŠtítky