Kniha: Veselé celoroční tvoření

Rád bych Vám představil mojí první knihu Veselé celoroční tvoření, která právě vyšla v nakladatelství GRADA.CZ…. objednat si ji můžete ZDE (stačí jen kliknout) a ještě k tomu od nakladatelství při objednání získáte dárek.

Na knihu máte slevu -30% při objednání.

Od příštího týdne jí také budete moci zakoupit ve většině knihkupectví po celé ČR.

Veselé celoroční tvoření pro každého

S podtitulem – Od sportu ke tvoření

Moc děkuji Báře Špotákové za krásnou fotografii na titulní stranu a také za dobré jméno mé knihy.

Co v knize naleznete…

Mnoho lidí zajímá, jak jsem se k tvoření vůbec dostal….. celý příběh naleznete v knize. Ale rád Vám tady příběh lehce přiblížím.

Nejprve jsem závodně tancoval (od dětství) latinsko-americké tance (merengue, bachata, salsa, atd…), když jsme vyhráli mistroství světa v tancování, tak jsme za odměnu dostali pobyt v Turecku, kde jsem se nakazil – recidivující infekcí způsobenou pomalou formou Zlatého stafylococa a Streptokokovou infekci. Bohužel mojí nemoc zanedbala a neléčila má dětská lékařka MUDr. Monika Slámová, která ordinovala v mé rodné vesnici….. nemoc mi trvala tři roky. Jsem po několika operacích prstů u noh a také po operaci krku, kde jsem měl velké ložisko této nemoci.

Postupně jsem při této nemoci začal v posteli malovat a postupně jsem se začal zdokonalovat, až jsem vyzkoušel všechny výtvarné techniky a tvoření se stalo mým koníčkem.

V knize naleznete tento příběh podrobněji rozepsaný.

Kromě tohoto příběhu také v knize naleznete i několik projektů na tvoření….. v knize objevíte přes tři desítky nápadů na celoroční tvoření. Seznámím Vás s několika technikami a také si ukážeme i nové materiály na tvoření.

Projekty v knize naleznete jak fotografií, tak slovem (krok za krokem).

Kniha je určena bez rozdílu věku i pohlaví…. každý si v knize přijde na své.

To co vidíte na fotografii, je jen malá inspirace toho, co naleznete v mé knize.

Křest knihy určitě plánujeme ale vzhledem k této situaci jsme ho odložili na pozdější dobu.

Moje motto: Cesta životem, která nemá překážek a nesnází, nevede nikam. Vše zlé, ač se vám to zpočátku nezdá, je i pro něco dobré. Všechno má svůj čas, i úspěch.

Já Vám přeji, aby ta Vaše cesta životem byla plná radosti, štěstí ale také, aby jste na své cestě měli hodně zdraví… protože to je to nejdůležitější!

A pokud Vás alespoň trochu inspiruji, tak budu moc rád 🙂

Byl bych rád, kdyby má kniha spojovala různé věkové generace a dělala lidem radost.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky