Seznam prodejců na Prodejní výstavě kreativity na Malé Skále

Prodejní výstava kreativity na Malé Skále se nezadržitelně blíží – již 11. až 12. listopadu se těšíme v místní Sokolovně na všechny návštěvníky, kteří se za námi přijedou podívat! Můžete si na této akci nakoupit autorské dekorace, vánoční dárky a ještě k tomu si vyzkoušet nejrůznější WORKSHOPY a KREATIVNÍ DÍLNY. Bude to kreativní víkend pro celou rodinu! Neváhejte a přijeďte za námi do srdce Českého ráje na Malou Skálu.

U vstupu si budete moci vybrat DÁREK – v podobě časopisu: TVOŘÍME s láskou, VAŘÍME s láskouTVOŘÍME s dětmi a dětský časopis Hvězdička, na kterých spolupracuji.

Prodej šperků z dílny paní Lucie Bílé na Malé Skále

Leuška s Jindřiškou vám z Otvovic přivezou mnoho a mnoho šperků z dílky paní Lucie Bílé. Výtěžek z těchto šperků jde na dobrou věc a paní Bílá za ně nakupuje invalidní vozíky pro ty, kteří ho potřebují. Přijeďte si k nám na Malou Skálu nakoupit autorské náramky a šperky, CD-čka, knihu z dílny paní Lucie Bílé! Tyto usměvavé holky se na vás budou těšit v místní Sokolovně od soboty do neděle na Malé Skále.

Nabídku šperků si můžete prohlédnou na Fan-shopu Lucie Bílé.

Pohádkové domečky ze dřeva a další vánoční dekorace – paní Veroniky Báči

V posledních letech jsou čím dál větším hitem domečky. Paní Veronika Báča vyrábí krásné dekorace ze dřeva – ve stylu právě zmiňovaných domečků a vesniček. Tyto domečky a mnoho jiného si budete moci zakoupit u jejího stánku na této výstavě. Má pro vás připravené vánoční vesničky, svícny v podobě domečků a věšáky na nejrůznější drobnosti. Její originální stánek na této kreativní výstavě jistě nepřehlédnete. Těšíme se na vás na Malé Skále!

Vlaďka Šubrtová – TVOŘENÍ z Nespresso kapslí (výroba andělíčků)

Vlaďka Šubrtová si pro vás na celý víkend připravila kreativní WORKSHOP, kde vás naučí tvořit z Nespreso kapslí – nejrůznější andělíčky, které mohou sloužit jako dekorace nejen vánočního stromečku, ale i jako drobnost pro vaše blízké k Vánocům. Cena workshopu je 50 Kč,-. Dále má pro vás připraveno mnoho šperků a andělíčků z tohoto materiálu k prodeji… její tvorbu můžete sledovat v její Fb skupince JEN TAK, kam vás spolu s Vlaďkou srdečně zveme. Vlaďka se na vás těší na Malé Skále!

Renata Součková – originální a šitá móda, která se neokouká….

Patříte mezi milovnice módy…? Pak by vám jistě v šatníku neměly chybět originální a s láskou šité kousky z dílny nesmírně šikovné Renaty Součkové, která si sama i navrhuje látky k šití….. mandal není nikdy dosti, tak který kousek bude ve vaší skříni? Renata se na vás těší na Malé Skále, tak za ní dorazte a kupte si něco pro radost a třeba i jako dárek už pod stromeček….. aneb Vánoce jsou tu coby dup. 

www.zrozenaprokrasu.cz

Tečkování s Luckou Klepáčkovou – prodej a workshop

Lucka Klepáčková je nejen redaktorkou a autorkou tvořivých projektů pro kreativní časopisy – TVOŘÍME s láskou a TVOŘÍME s dětmi, ale je také lektorkou tvořivých kurzů. Její srdeční záležitostí je technika tečkování a právě tuto zmiňovanou techniku vám na výstavě předvede. Budete si ji moci pod jejím vedením vyzkoušet a také si zakoupit její vlastnoručně vyrobené výrobky, které se skládají z mnoha a mnoha teček.

Lucka si pro vás připravila tečkované vánoční ozdoby na stromeček, tečkované skleničky na pečené čaje, které mohou sloužit jako originální dárek pro vaše milé k Vánocům. Má toho pro vás připraveno daleko více, tak se těšte, co se vše dá pod jejím vedením otečkovat.

Fimo šperky – z dílny Šárky Popelkové

Součástí prodejní výstavy budou také šperky, zdobené hrnečky, klíčenky, lžičky a záložky z polymerové hmoty. Těšit se můžete na originalitu, která nemá meze…. Ozdobte se vyrobenými šperky, které můžete darovat i svým blízkým – Vánoce se blíží, tak na to myslete!

Korálkový svět plný barev – Jana Machačná (Ele Pele)

Usměvavé holky z korálkové firmy Ele Pele se na vás moc těší na Malé Skále!

Krásné a vkusné náramky tvořené s láskou v různých barevných kombinacích… Takový bude na Výstavě pro radost stánek firmy – Ele Pele, kde si každý vybere náramek, který si bude moci sladit s oblečením a budete ho rády nosit na ruce. Na místě si budete moci náramek (mají pro vás připravený WORKSHOP) navléknout i zakoupit komponenty a korálky na jeho výrobu. Zavítejte ke stánku paní Jany Machačné z firmy Ele Pele.

www.elepele.com

Handmade by Katka – Kateřina Dufková

Autorské batohy i kabelky v různém provedení a designu si budete moci zakoupit na vánoční akci a vybrat si tak ten svůj originální kousek, který budete ráda nosit několik let. Je to praktické, krásné a užitečné a navíc s láskou šité. Jistě tyto batohy pod vánočním stromečkem potěší!

Ivona Ivicová WORKSHOPY pro DĚTI – dřevěné dekorace + malování na kamínky

Milá a vždy usměvavá Ivonka Ivicová si pro vaše děti připravila kreativní workshopy, kde si budou moci děti ozdobit krásné a originální dekorace ze dřeva, a ještě si k tomu pomalovat kamínky. Dále si budete moci u jejího stánku zakoupit vytvořené dekorace (přímo z její dílny) od samotné autorky Ivonky.

Iveta Špaňhelová – dárky pro potěšení

Na výstavě se budete moci těšit na vyšívané vánoční ozdoby (různých druhů), dekorace a svícny, vintage vánoční jmenovky na vánoční dárky, vyšívané záložky do knížek a mnoho osušek, ručníků a utěrek, jako vánoční dárky pro vaše blízké – toto vše na jednom místě u nás na Malé Skále.

Hedvika Vozková – drátkování a jiné dekorace

Ručním pracím jsem se začala věnovat až v roce 1986, kdy jsem se vdala. Nejdříve  jsem se orientovala na paličkovanou krajku. Po absolvování kurzu drátování v roce 2001, který byl zaměřen na bižuterii a jemné drátování slabým drátem, jsem se postupně zdokonalila i ve starém drátenickém řemesle – užitkové drátování silným drátem. Od roku 2001 jsem v Cechu česko-moravských uměleckých dráteníků a v roce 2003 mi byl udělen titul mistr drátenického řemesla! Následně jsem se začala učit technice Tiffany ale při jedné „nehodě“ mě napadlo, tuto techniku použít na zužitkování střepů z porcelánových talířů a zvítězil motiv „anděl“ a „betlém“. A protože mám ráda přírodní materiály a motivy se líbily, zařadila jsem mezi mé oblíbené i další přírodní prvky jako polodrahokamy a kámen.

Na tuto šikovnou paní se můžete těšit u nás na Malé Skále!

Šité autorské hračky pro děti z dílny paní Janouškové (MYšpule)

Světla Janoušková tvoří autorská textilní zvířátka z našich lesů, luk a hájů a oblékám je do šatiček, kalhotek i kabátků. Ať už je to jezevec, vlk, liška, medvěd, ježek, srnečka, ovečka, kos, žába, myška, pes, zajíc, netopýr – kolekce nazvaná ,,Tlamičky a volátka“. Výška zvířátek je 50 cm. Zaměřuje se i na oblékání, hlavně dětí a šije především tepláčky, čepice, čelenky apod. Její dílna se nazývá ,, U MYšpule“.

Dahlia Keramika

V sobotu se můžete těšit na originální výrobky z keramiky, a to jak do vnitřních, tak i venkovních prostor. Výrobky z keramiky mohou být i praktickým dárkem pro vaše blízké k Vánocům, tak neváhejte a přijeďte se podívat k nám na Malou Skálu do Sokolovny, kde tyto nádherné výrobky můžete zakoupit a samozřejmě mnohem více… 

Prodejce kreativních materiálů pro macramé, pletení a háčkování – TVORBOSHOP

Rádi pletete, háčkujete, šijete a lepíte…? Pak jistě zavítejte ke stánku firmy TVORBOSHOP, který bude mít na výstavě svůj stánek s kreativním materiálem pro vaše tvoření. Pokud si chcete vyzkoušet techniku macramé (drhání) a háčkování, tak jistě oceníte jejich skvělé šňůry, které si sami vyrábějí. Také si pro vás připravili workshop a budete si moc vytvořit vlastního andělíčka z provázků, které si sami vyrábějí. Firma TVORBOSHOP se už na vás všechny moc a moc těší!

www.tvorboshop.cz

Obchůdek pro radost – Lenka Centnerová

Andělky od Lenky vyrobené s láskou a úsměvem… pokud hledáte drobné dárečky pro vaše blízké a kamarády, tak tady jistě si vybere každý. Máte se nač těšit!

www.obchudekproradost.cz

Lucie Vavřínová – její kniha a výrobky

U tohoto stánku naleznete knihu Síla přání – výborný dárek pro děti – motivační pozitivní příběh, velká písmena, rozvoj fantazie i dění z běžného rodinného života. Dále u tohoto stánku naleznete postavičky ze silonek (rybář, kuchař,….), mnoho druhů vánočních dřevěných svícnů, andílků, obrazů, stromků, vánočních ozdob, dřevěná dárková srdce (jako z poutě, jen je nesníte 🙂 ) a další…

www.silaprani.cz

Drátované radosti – Martina Hradecká

Svoje výrobky tvoří tradičními drátenickými technikami v současném stylu. Pomocí drátu, korálků, skla, keramiky a fantazie vytváří šperky, dekorační předměty, svícny, vánoční a velikonoční ozdoby a další drobnosti pro radost.

Martina Soukopová – MATA HOMEMADE

www.mata-homemade.cz

Rodinná firmička, která vyrábí produkty především z masivu a starých dřevin. Těšit se můžete na:

ANDĚLÉ – vyrábíme je z malých trámků, fošen až po velké trámy, které pochází ze starých stavení, kde dlouhá léta plnily svou úlohu. My se snažíme jim „vdechnout“ další poslání. Každy anděl je originální kousek.

SRDCE – v podstatě vyrábíme ze stejného materiálu a kromě trámů je vyrábíme z nejrůznějších dřevin. U srdcí se snažíme vybírat dřeviny s co nejhezčí kresbou, která dodá srdcím kouzlo. Často si pak lidé nechávají na ně vygravírovat nějaká jména, datumy, krátký text nebo motto.

DŘEVĚNÉ SVÍCNY – opět z masivního dřeva včetně dřevěných plamínků. Svícny jsme mnohokrát opatřili led páskem, který celý svícen hezky rozjasní.

SÓJOVÉ SVÍČKY – Dalším naším odvětvím výroby je výroba sójových svíček, různých velikostí a vůní, které vyrábíme ze 100% sójového vosku, který je zdravotně nezávadný a šetrný vůči přírodě. 

Veselá bomba!

Veselá bomba, to je voňavý obchůdek v centru historického města Kutná Hora. Tento obchůdek přijede k nám na Malou Skálu! V tomto království najdete především bylinnou kosmetiku, mastičky, sirupy, svíčky, voňavé oleje, mýdlové květiny, a drobné dekorace do bytu. Jejich specialitou jsou bylinkové mastičky, které vyrábí vlastnoručně, s láskou a s důrazem na maximální účinnost v souladu s přírodou.

www.veselabomba.cz

Malydelfin – háčkování (Vladimíra Moravcová)

Upřímná a dětská radost je to nejcennější…. proto překvapte své dětské ratolesti vlastnoručně háčkovanými hračkami, které jsou originální, krásné a ještě velmi příjemné do ruky – jsou totiž háčkované z velmi jemné a měkké příze. Radost můžete udělat i dospělým – zakoupením zimní čepice, šály, nákrčníku či kabelky. Stačí si vybrat pouze barvu…. věřte, že na výstavě si jistě vyberete! Bude tam toho opravdu hodně.

Halikoboli – Daniel Jurčovský

Halikoboli je malá česká rodinná firma, která se zabývá šitím textilních výrobků. Veškeré výrobky, které nabízí, si sami navrhují a ručně šijí v dílničce v Kozmicích u Benešova. Vychází ze svých zkušeností. Nejdůležitější je pro ně spokojenost zákazníků, ať už jde o ty nejmenší, či jejich rodiče. V jejich sortimentu můžete najít jak věci pro miminka, školáčky, ale i jejich rodiče či prarodiče. Šijí výbavičky pro miminka (zavinovačky, mantinely, hnízdečka, deky, kapsáře, nepromokavé podložky a pytlíky, atd.), praktické věci pro dětičky, školkáčky a školáčky (kapsáře, pyžamožrouty, pytlíky, tašky, polštářky, kosmetické taštičky, zástěrky, klíčenky, ručníčky,atd.), ale na své si přijdou i rodiče a prarodiče (tašky do kabelky, polštáře, kosmetické taštičky, obaly na papírové kapesníčky, klíčenky, atd.). Co by rádi vyzdvihli, je Halíkova dílnička, kterou milují nejen dětičky, ale také dospělí – jedná se o vybarvování polštářků, kosmetických taštiček, tašek a pytlíčků – kreativní zábava pro celou rodinu, kde vzniknou opravdu originální kousky. Více o nás na www.halikoboli.cz.

Tereza Mikulová – TessieM

U TessieM: Ručně s úsměvem najdete barevné a praktické kousky pro malé a velké. Můžete se těšit na rostoucí oblečení pro děti (softshellové kalhoty s fleecem a beránkem, mikiny, mikinošaty, sukýnky), doplňky (klíčenky, šátkošály, celoroční čepice a nákrčníky, funkční čelenky) i nějaké ty kousky pro maminky.

Lucie Kvapilová – Pohlednictví

Lucie z pohlednictví přiveze úplnou nálož barev, tvarů, radosti a novinek ze světa pohlednic a tvoření na druhé straně pohledů! Její obchod je plný autorských pohlednic i samolepek a její sen je, aby si radost u schránky mohl prožít každý. „Miluju svůj obchod, protože to vzešlo z čisté radosti, nakupují u nás lidé, kteří si chtějí udělat radost nebo něčím potěšit své blízké, jsou to milovníci přítomných chvil, zastavení se a těšení se z drobností.“ Pohlednictví je obchod plný malých autorských zázraků a věříme, že si ten svůj pohled najde každý.  Na Malou Skálu přivezeme spoustu podzimních, zimních motivů i pohlednic pro každou příležitost. A protože i my bydlíme za kopcem od Malé Skály a snažíme se podporovat lokální tvůrce, můžete se těšit i na velmi lokální tvorbu! 🙂

www.pohlednictvi.cz

Sklo – Andělová

Místní sklářka paní Marcela Andělová vám ukáže, co vše tvoří ze skla. Jistě i vás nadchne pro toto řemeslo a ráda vám ukáže, jak jednotlivé výrobky vznikají. Můžete si na této výstavě zakoupit svícny, lampičky i vánoční kouličky.

Maloskalská mýdlárna – Mýdlárna v Ráji (Šárka Bredlerová)

Přírodní mýdla z dílny Šárky Bredlerové, které mohou sloužit jako skvělý dárek k letošním Vánocům. Provoňte si koupelnu těmito přírodními mýdly. Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.mydlarnavraji.cz

Lucie Šlamborová – háčkování

Vánoce se blíží a pokud i vy přemýšlíte, čím potěšit nejen děti, ale i sami sebe, tak se na Prodejní výstavě KREATIVITY nezapomeňte zastavit u Lucky, která háčkuje překrásné hračky pro děti – z jemných materiálů do ruky, ale i mnoho dalšího pro dospělé…. Přijďte se podívat a uvidíte!

Eva Holanová – Pro radost od Evy

Autorské mandaly tečkované od srdce, které jsou uklidňující a působí pozitivně. Na výstavě budou k vidění tečkované hrnečky, skleničky, náušnice, přívěsky, sádrové odlitky svícnů a jiné další výrobky. Vánoce se blíží a mandalkou určitě potěšíte své blízké. Budu se na vás těšit u svého stánku ,,Pro radost od Evy“.

Kateřina Dostálová – Líbezničky

Jmenuji se Kateřina Dostálová, kreslím a tvořím od dětství, ale projekt „Líbezníčky“ vznikl před několika lety. Název byl náhodně objevený v komentářích pod jedním z mých obrazů na sociálních sítích – spojuje dvě slova – líbezné obrázky. A to už jim zůstalo.

Když vezmu do ruky pastel, nebo štětce, zaposlouchám se do hudby, vše ostatní zmizí, v tu chvíli je jen svět na plátně, nebo papíru a je to pro mě zvláštní, příjemná forma relaxace. A právě kvůli stejnému pocitu klidu si většinou lidé sobě, nebo svým milým, mé obrazy a výrobky s nimi pořizují.

Vznikly postupně tisky, kalendáře, deníky vděčnosti, celá kolekce módních doplňků, magnety a terapeutické karty s motivačními texty. Na Malou Skálu vám přivezu autorské tisky, na které vám ráda napíšu věnování, magnetky a záložky s Líbezníčky a s motivačními texty.

Kreativní sady pro děti – Beadgame

Pokud přemýšlíte, jak zabavit své děti, tak tyto kreativní sady se vám jistě budou hodit… Zakoupíte je u stánku Beadgame na prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále. Jistě to bude bavit všechny děti.

www.beadgame.cz

Vlaďka Benešová Černohorská – Roztocké perníčky

Vyzkoušejte si malování perníčků pod vedením šikovné Vlaďky, která vás toto naučí na jejím WORKSHOPU na Prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále. Dále si budete moci u jejího stánku zakoupit její vlastnoručně pomalované perníčky… tak neváhejte a přijeďte se podívat do místní Sokolovny na Malé Skála.

Boho-chic

Udělejte si radost a potěšte se originální módou z dílny místní šikovné ženy z Malé Skály, kterou můžete znát pod jménem Boho-chic. Těšit se můžete na háčkované čepice, čelenky, módní šaty, trička, mikiny, náramky a další drobnosti pro potěšení… Udělejte si radost 🙂

www.boho-chic.cz

Monika Ponocná – háčkování

Originální háčkované šperky, taštičky a oblečení zakoupíte u paní Moniky Ponocné, která propadla této vášni a miluje to! Zakoupit si tyto výrobky můžete na Prodejní výstavě KREATIVITY na Malé Skále u jejího stánku. Jistě se na vás bude těšit 🙂

Mgr. Blanka Kučerová – Vydavatelství OBLAK
Již řadu let popularizujeme a propagujeme pomocí cestovatelských omalovánek Liberecký kraj, ale také kraje sousední. Pomocí omalovánek představujeme českou klasickou literaturu. Vydáváme omalovánkové pohlednice i kalendáře. Tiskneme trička k dotvoření i hotová.

Letos jsem omalovánkový projekt přihlásila do soutěže MONETA Živnostník roku. Vyhrála jsem krajské kolo a postoupila do celorepublikového.

www.vydavatelstvi-oblak.cz

Přijeďte se za námi podívat…. Budeme tu pro Vás celý víkend, od soboty do neděle, na velkém sále v místní Sokolovně (ve středu obce), kterou jistě nepřehlédnete!

Těšíme se 11. – 12. listopadu na Malé Skále!

KategorieŠtítky