Prodejní výstava kreativity na Malé Skále – VÁNOCE 2023

Máme radost, že se naše akce líbí a mají velký úspěch (fotografie a celý přehled kreativních událostí naleznete TADY), a proto jsme se rozhodli uspořádat Prodejní výstavu KREATIVITY na Malé Skále – v srdci Českého ráje, kde to kreativitou a šikovnými lidmi žije… právě na této vesnici bydlí kreativní publicista Jan Diblíček, kterého můžete znát z hobby pořadů Rady ptáka Loskutáka i Snídaně s Novou, kde inspiruje diváky po celý rok.

Rozhodl se uspořádat tuto kreativní akci a věří, že to bude nová tradice Malé Skály!

Přijeďte se podívat z okolí, k nám na Malou Skálu – do místní Sokolovny, kde se v termínu od 11.-12. listopadu 2023 bude konat tato prodejní (vnitřní) akce, která je určena pro celou rodinu. Užijte si společný čas a nalaďte se na vánoční notu v krásném prostředí pohádkové vesnice.

Těšit se můžete na: nejrůznější prodejce ručních výrobků (od věnců, dekorací, přes textil v podobě originálních mandalových kousků, přes mýdla, šperky, vánoční ozdoby, drobné dárečky pro vaše blízké, dětské workshopy, kurzy pro dospělé, předváděcí akce a vánoční občerstvení.

Máme toho pro vás připraveno více než dosti… máte se nač těšit! Máme pro vás seznam vystavovatelů, který naleznete TADY.

Budeme rádi, když budete SLEDOVAT naši událost na FB, kam budeme postupně (až do začátku akce) zveřejňovat všechny informace a vkládat fotografie – týkající se této kreativní výstavy na Malé Skále.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat na tomto mailu: prodejnivystavams@seznam.cz a pokud i vy něco prodáváte a tvoříte, tak se můžete přihlásit a zapojit se jako prodejce (vystavovatel). Těšíme se na všechny šikovné ručičky a milé lidi!

Přijeďte se za námi podívat…. Budeme tu pro Vás celý víkend, od soboty do neděle, na velkém sále v místní Sokolovně (ve středu obce), kterou jistě nepřehlédnete!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky