Advent 12 – Tvořím, tedy jsem…

Další z prosincových dnů je za mnou a byl opět pohodový…. Ráno jsem si ke snídani dal pár mých namalovaných perníčků a k tomu kávu a u snídaně jsem si prohlédl nejnovější vydání našeho časopisu TVOŘÍME s láskou jehož jsem redaktorem. Musel jsem zkontrolovat svoji práci v tištěné podobě 🙂

Dnes bych vám chtel představit vánoční číslo časopisu TVOŘÍME s láskou, které je právě v prodeji…. je plné skvělých nápadů na tvoření, jak si zpříjemnit čas vánoční.

Naleznete tam také i spoustu mých vlastních nápadů na tvoření, které jsem pro vás s láskou připravil i nafotil 🙂

Časopis TVOŘÍME s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s láskou je pro všechny, jež baví tvořivě odpočívat. Připravte si nůžky, nitě, lepidlo i drátky a pojďte vyrábět drobnosti pro radost i užitek. Společně objevíme půvab ručních prací, tradičních řemesel i moderních postupů. Časopis vychází 6 x ročně + 4 x ročně speciál TVOŘÍME s dětmi (dle ročních období).

Dopoledne jsem se pustil do malování perníčků, které jsem už potřeboval domalovat…. Recept na perníčky naleznete TADY.

Vše jsem krásně stihl a dokonce jsem se pustil ještě do jednoho perníčkového projektu…. více vám ukáži v nějakém z dalších příspěvků na mých stránkách 🙂

Vykrajovátka mám od firmy Kukz.cz a pokud si je budete chtít objednat a zadáte slevový kód ,,DIBLIK“ tak budete mít na celý nákup 5 % slevu (sleva platí do 25.12.2021).

Mám z nich radost….. vypadají jako krajkované a to se mi líbí 🙂

Více o malování perníčků naleznete TADY a také v tomto článku.

Ještě jeden pohled v detailu na perníček.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Mějte pohodový den a zítra se zase podělím o to, co jsem dělal….

KategorieŠtítky