Zdravá snídaně

O víkendu si užívám tak trochu nezdravé snídaně…. o tom jsem vám psal v neděli, co jsem pekl dobrého. Ale přes týden se stravuji zdravě….. nejčastěji si dělám ke snídani rozmačkaný banán – více se o tom dočtete TADY.

Dnes vám ukáži další moji oblíbenou snídani. Je to taková ,,kaše“ s lněným semínkem. Je moc dobrá, zdravá a také po ni vůbec nepřiberete 🙂

Na zdravou kaši budete potřebovat: lněné semínko, mléko, banán a granolu.

Lněné semínko si odsypejte do mixovací nádoby…… množství záleží na tom, kolik budete připravovat porcí. Jelikož to u nás doma jím jen já, tak si dělám jen jednu porci.

Semínko si rozmixujte najemno.

Poté přidejte půlku banánu a zalijte to lehce mlékem.

Rozmixujte ho na kaši. Rozmixovanou kaši nalijte do misky a posypejte oblíbenou granolou a nakrájejte si na vrch zbytek banánu na plátky.

Za tři minutky máte tuto výbornou snídani….. Já už takové to snídaně přes týden jím cca 5 let a pokaždé si je dělám tak trochu jinak a pořád mi chutnají 🙂

Vyzkoušejte to také….. a v neděli si zase něco dobrého upeču.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky