Zentangle obrázky

Pár dní trénuji nové zentangle vzory…. a je to pro mě opravdový relax. Rád je maluji na terase a při těchto teplých večerech je to skvělé. Moc mě to baví a rozhodl jsem se je zveřejnit i když je to jen začátek. Budu z nich dělat obrazy a možná je využiji i na prostírání, které poté zalaminuji a bude to velký originál…. a když se nějaké zničí, tak si namaluji jiné.

Na malování používám různé šířky černých fixů, které zakoupíte ve všech výtvarných potřebách.

Nejčastěji maluji na čtvrtky a pokud se chci rozmalovat, tak použiji kancelářské papíry.

Zentangle vzory jsou skvělé a vyčistíte si u toho hlavu a nebere sílu a energii na další věci.

Také tyto obrazy můžete použít na ozdobení školních sešitů.

Tento vzor je velmi jednoduchý…. slabším fixem si namalujete slzičky a mezery vyplňujete kolečky, které nevybarvujte….. pouze mezery vybarvěte. Do kapek můžete také namalovat pár drobných vzorů, nebo je můžete nechat prázdné.

Tužkou si namalujte různě široké ,,hady“ ve kterých namalujte lehce prohlé čáry s rozestupy….. boky se vám ztmaví a bude to vypadat zajímavě.

Tento obraz vznikal stejným způsobem.

Tento vzor mi připomíná máky….. pomocí pravítka nanášejte kolem celého kruhu různě dlouhé čáry. Uprostřed vám vznikne tmavý střed (díky čárám, které jsou blízko u sebe).

Tento vzor je nejjednodušší – po celé šířce papíru malujte spirály….. které se můžou na sebe různě napojovat nebo můžou být nepravidelně rozmístěné po papíře.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné ,,čmárání“ Vám přeje

KategorieŠtítky