Výzva 100 dní v pohybu s Gabrielou Partyšovou

Kdo mě pravidelně sleduje na Instagramu, tak jistě zaregistroval, že jsem se také zapojil spolu s Gábinou Partyšovou do výzvy – 100 dní v pohybu. Tuto výzvu vymyslela sama Gabča, která se rozhodla lidi motivovat a inspirovat k pohybu…. i mě namotivovala a výzvy jsem se rád zúčastnil.

Osobně se znám s Gabčou už asi 4 roky, kdy se nače cesty spojily na natáčení ve Snídani s Novou, kdy jsem v té době chodil tvořit do ranního vysílání….

Do této pohybové výzvy jsem se zapojil v listopadu…. každý den jsem se 60 minut hýbal na orbitreku a poslouchal u toho písničky. Přiznám se, že to bylo náročné, každý den se odhodlat a jít na hodinu běhat. Mám to za sebou – dnes (17. února 2022) slavím 100. den v pohybu a to si myslím, že to stojí za oslavu..

Na začátku výzvy jsem vážil 64 kg a za dobu běhání jsem zhubnul na 58.6 kg a cítím se fakt skvěle…. nejsem unavený a je mi dobře 🙂

Nějtěžší pro mě bylo samotné natáčení se a focení… ale nějak jsem to dal a doufám, že jsem vás také trošku inspiroval a že se také zapojíte do této skvělé výzvy s Gabčou.

Pro velký úspěch se Gábina rozhodla, že udělá druhé kolo této výzvy, která začíná již 21. února a končí 31.5.2022. Tak neváhejte a zapojte se také 🙂

Já jsem běhal doma, protože jsem se zůčastnil v zimním období, ale jistě touto výzvou pro mě hýbání nekončí a nadále budu chodit běhat… ale už ven, do okolí naší krásné vesničky- Malé Skály. Pokud jste někdo poblíž a chcete se hýbat (běhat) a nechcete jít do toho sami, tak mi napište a můžeme chodit běhat spolu….. protože ve více lidech se to lépe táhne 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky