Výroba fotoalbumu

Přiznám se, že tato myšlenka se mě už držela delší dobu, že bych se mohl pustit do výroby rodinného alba za celý rok, co krásného jsme prožili….. ale nějak na to nedošlo, neboť jsem to pořád odkládal a dělal důležitější věci.

Ale tato doba, která vládne světem mě utvrdila v to, že se dotoho musím vrhnout… a jsem moc rád, že jsem se k tomu sám ,,dokopal“. Musím zaměstnat své ruce, abych nemyslel na to, co se děje za hranicemi. Jak málo statčí ke štěstí – já se raduji z fotek, které jsem za roky nasbíral a díky za to! 🙂

Postupně, jak lepím jednotlivé dny a měsíce, tak si vybavuji, co krásného jsme zažili a jsem rád, že díky své práci vše fotím, protože mám vzpomínky snad na vše, co jsem zažil….

Zjistil jsem, že jen v mobilu mám přes 10 tisíc fotek (a to nepočítám, kolik fotek mám přetažené na disku z foťáku) a věřte, že přetáhnout všechny fotky do počítače mi dalo opravdu zabrat…. pár dnů práce mi ta zabralo, ale teď jsem rád, že je mám všechny v počítači a rozdělené podle roků, co jsme různého dělali, kde jsme zrovna byli a co jsme zažili.

Přiznejte se,k do v této přetechnizované době si tiskne fotky a lepí si je do foto-albumu…?

Myslím si, že jen minimum lidí… tak se do toho pusťte se mnou a vytvořte si vlastní rodinné fotoalbum, plné vzpomínek a radostí, co jste zažili krásného.

Za tyto fotky moc děkuji své kamarádce Pavle, o které jsem už na své stránky psal, neboť si to opravdu zaslouží…. je to skvělá žena a také i fotografka.

Sledovat jí můžete na jejím Facebooku i Instagramu – jistě jí to potěší 🙂

Jednotlivé fotky lepím do kreslícího bloku s kroužkovou vazvou.

Tento blok je pevný a hodně se do něj vejde a to je u mě nutnost, abych měl všechny fotografie u sebe. Tento blok zakoupíte ve výtvarných potřebách.

Jednotlivé fotky jsem si vytishnul na samolepicí papíry, abych nemusel k tomu využívat lepidlo a zbytečně tak neznehodnocoval své fotky.

Toto je jen jeden měsíc vytisknutí… tisknu to postupně.

S hlavní stránkou jsem si pohrál… fotky jsem různě obstříhal, vyřezal na vyřezávacím stroji a různě podlepoval.

Toto je pouze základ – ještě to budu různě domalovávat fixy, dolepovat a dozdobovat.

Chytlo mě to natolik, že jsem se od toho nemohl ani odlepit a lepil jsem to i u obědu, který jsem si sám díky své horkovzdušné fritéze připravil doslova za pár minut 🙂

Různě si s tím hraji a dolepuji nejrůznější papírové výřezy, které si sám vyřezávám na vyřezávacím stroji.

Takto si připravuji jednotlivé strany a do volných míst budu lepit texty a dopisovat, co jsem dělal a zažil.

Jedna mezifáze před nalepením 🙂

Brzy vám ukáži, jak jsem pokročil a počkám na vás…. připravte si jednotlivé strany vašeho fotoalbumu a v dozdobování a dolepovaní můžeme pokračovat společně 🙂

Budu se těšit na vaše fotky, které mi zašlete….. jak si vedete váš rodinný album s fotkami.

Do svého fotoalbumu budu dopisovat texty – trénuji kaligrafii a o své postřehy a rady se také s vámi podělím v nějakém ze svých dalších článků, tak mě sledujte, ať vám nic neunikne 🙂

Toto ozdobné psaní mě fakt baví 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky