VAŘÍME s láskou – únor/březen 2022

Rád bych vám chtěl představit další číslo našeho časopisu VAŘÍME s láskou, které vznikalo pod mou taktovkou – šéfredaktora.

Snažili jsme se ho připravit tak, abychom vás mohli, co nejvíce inspirovat nejen recepty, ale i užitečnými radami, které zajisté využijete v kuchyni.

Ne nadarmo se jmenuje náš časopis VAŘÍME s láskou, neboť celý náš tým dělá tuto práci s neuvěřitelnou pečlivostí a láskou k vaření.

Přejeme vám příjemné listování naším časopisem.

Šéfredaktor Jan Diblíček

Můžete se těšit na mnoho skvělých receptů, které se vám budou hodit k Valentýnu, Masopustu a také společeně přivítáme jaro. Protože moc rád propojuji svoji práci, tak jsem se v Loskutákovi domluvil, že do tohoto čísla, které právě vychází udělám rozhovor s Petrem Rychlým – myslím si, že se tento rozhovor opravdu moc povedl. Také se můžete těšit na mnoho zajimavých článků a užitečných rad do vaší kuchyně.

Staňte se hvězdou našeho časopisu 🙂

Aktuální vydání časopisu VAŘÍME s láskou – v prodeji od 20.1.2022.

Tento časopis si můžete předplatit TADY a těšit se, že vám bude chodit přímo do vaší schránky.

Všem redaktorům moc děkuji za spolupráci a těším se, až se společně pustíme do přípravy velikonočního čísla našeho časopisu.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky