VAŘÍME s láskou – podzimní číslo 2021

S radostí vám chci představit první číslo časopisu VAŘÍME s láskou, které vznikalo pod mojí taktovkou s několika skvělými kuchaři a cukráři z České republiky.

Jak jsem se s rolí šéfredaktora popral, se můžete podívat v prvním čísle našeho časopisu, které je právě v prodeji.

Časopis můžete objednat TADY.

Časopis VAŘÍME s láskou je plný osvědčených tradičních receptů, které jsou vyzkoušené několika generacemi. Časopis je věnovaný všem, kteří rádi vaří, pečou a tráví čas v kuchyni, a to bez rozdílu věku a pohlaví.

VAŘÍME s láskou vychází 6x ročně a jednotlivá čísla se vztahují k danému období. Při přípravě receptů používáme sezonní suroviny a dbáme na to, aby vše bylo připravené stejně poctivě a s láskou, jak to dělaly naše babičky a maminky. Také využíváme nejrůznější tepelné úpravy a představujeme nejnovější trendy v kuchyni. Jednotlivé recepty jsou řazeny dle rubrik, vše je tedy přehledné a srozumitelné. Recepty jsou vysvětlené krok za krokem tak, aby si je mohl připravit i úplný začátečník, a jsou doplněné profesionálně nafocenými fotografiemi, které lákají nejen mlsné jazýčky.

V podzimním čísle se můžete těšit na nejrůznější recepty v podzimním stylu.

Doufám, že se vám bude náš časopis líbit a bude pro vás inspirací… Celé číslo jsme pro vás připravovali s láskou a velkým nadšením, tak doufám, že tuto radost přeneseme prostřednictvím našeho časopisu i na vás 🙂

Další číslo vychází již 15.11.2021

Můžete se těšit v dalším čísle na mnoho inspirace s vánoční tématikou 🙂 Budeme malovat perníčky, prostírat vánoční tabuli, chystat Štědrovečerní hostinu a také se můžete těšit na silvestrovské recepty….. bude toho opravdu hodně!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné chvíle strávené v kuchyni vám přeje

Šéfredaktor

KategorieŠtítky