VAŘÍME s láskou – PODZIM na talíři 2022

Moje nejoblíbenější období je tu a s nám i další vydání našeho skvělého časopisu VAŘÍME s láskou v podzimním duchu, které na všechny čtenářky a čtenáře čeká ve všech novinových stáncích.

Těšit se můžete opět na nepřeberné množství receptů, užitečných článků a rad do kuchyně od skvělých kuchařů – vše v podzimním stylu a ze sezónních surovin.

Ve foto-pozvánce naleznete malou ukázku toho, co dobrého jsme si pro vás připravili 🙂

Pokud nechcete, aby vám žádné číslo časopisu neuteklo, tak vám doporučuji si časopis předplatit a bude vám chodit přímo do schránky a vy se tak nebudete muset o nic starat a ještě k tomu budete vždy mile překvapeni, až dané číslo časopisu naleznete ve schránce 🙂

A pokud nevíte, co si přát k Vánocům (které se nezadržitelně blíží), nebo čím obdarovat své blízké, tak mám pro vás pár tipů v podobě naších skvělých časopisů, které pro vás s láskou chystáme!

Titulní strana časopisu VAŘÍME s láskou– v podzimních barvách ji naleznete ve všech novinových stáncích.

Dobrou chuť a vždy pozitivní náladu v kuchyni přeje šéfredaktor časopisu VAŘÍME s láskou.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky