VAŘÍME s láskou – LÉTO 2022

Čas plyne jako voda a máme tu další vydání našeho časopisu VAŘÍME s láskou, jehož jsem šéfredaktorem…. tentokrát na letní vlně. Představíme vám mnoho skvělých receptů, které se skvěle hodí do těchto prosluněných dní.

O časopisu:

Časopis VAŘÍME s láskou je plný osvědčených tradičních receptů, které jsou vyzkoušené několika generacemi. Časopis je věnovaný všem, kteří rádi vaří, pečou a tráví čas v kuchyni, a to bez rozdílu věku a pohlaví.

VAŘÍME s láskou vychází 6x ročně a jednotlivá čísla se vztahují k danému období. Při přípravě receptů používáme sezonní suroviny a dbáme na to, aby vše bylo připravené stejně poctivě a s láskou, jak to dělaly naše babičky a maminky. Také využíváme nejrůznější tepelné úpravy a představujeme nejnovější trendy v kuchyni. Jednotlivé recepty jsou řazeny dle rubrik, vše je tedy přehledné a srozumitelné. Recepty jsou vysvětlené krok za krokem tak, aby si je mohl připravit i úplný začátečník, a jsou doplněné profesionálně nafocenými fotografiemi, které lákají nejen mlsné jazýčky.

Ne nadarmo se říká, že jídlo lidi spojuje. Tak si pojďte společně s námi připravit některý z našich receptů a snažte se ho servírovat s láskou, protože jedině tak bude výborně chutnat. 

Časopis můžete objednat za skvělou cenu s dopravou zdarma.

Věříme, že toto číslo v letním stylu bude pro vás velkou inspiravcí. Naleznete tam mnoho skvělých receptů, zajímavých článků, inspirací a rad, které se budou dozajisté v kuchyni hodit.

Letní časopis VAŘÍME s láskou – červen/červenec 2022

Přeji vám příjemné počteníčko a doufám, že se vám bude náš časopis líbit a budete podle něj rádi vařit. Pokud nějaký z receptů vyzkoušíte, tak nám můžete zaslat fotografii na mail: jan.diblicek@casopisvarime.cz.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Dobrou chuť vám přeje

KategorieŠtítky