VAŘÍME s láskou – časopis

Rád bych vám představil zbrusu nový časopis o vaření, který se tak krásně jmenuje: VAŘÍME s láskou a tento název skvěle vystihuje to, co rádi děláme.

Po třech letech práce redaktora jsem dostal nabídku, stát se šéfredaktorem tohoto časopisu o vaření. Sám jsem si sestavil svůj redakční tým, který se skládá z těch nejlepších lidí, kteří patří ke špičce ve svém oboru a já mám velikou radost, že s nimi mohu spolupracovat a připravovat jednotlivá čísla našeho časopisu.

Více informací o našem časopisu naleznete na webových stránkách vydavatelství www.espritbohemia.cz.

Těším se, jak budete z prvního čísla nadšeni – připravovali jsme ho pro vás s láskou a radostí 🙂

První číslo vychází již 15. září.

Časopis si můžete objednat TADY.

Časopis VAŘÍME s láskou je plný osvědčených tradičních receptů, které jsou vyzkoušené několika generacemi. Časopis je věnovaný všem, kteří rádi vaří, pečou a tráví čas v kuchyni, a to bez rozdílu věku a pohlaví.

VAŘÍME s láskou vychází 6x ročně a jednotlivá čísla se vztahují k danému období. Při přípravě receptů používáme sezonní suroviny a dbáme na to, aby vše bylo připravené stejně poctivě a s láskou, jak to dělaly naše babičky a maminky. Také využíváme nejrůznější tepelné úpravy a představujeme nejnovější trendy v kuchyni. Jednotlivé recepty jsou řazeny dle rubrik, vše je tedy přehledné a srozumitelné. Recepty jsou vysvětlené krok za krokem tak, aby si je mohl připravit i úplný začátečník, a jsou doplněné profesionálně nafocenými fotografiemi, které lákají nejen mlsné jazýčky.

Ne nadarmo se říká, že jídlo lidi spojuje. Tak si pojďte společně s námi připravit některý z našich receptů a snažte se ho servírovat s láskou, protože jedině tak bude výborně chutnat. 

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Přeji vám, ať se vám tento časopis líbí a ať podle něho rádi vaříte a pečete 🙂

KategorieŠtítky