Vánoční dekorace – srdce

Před třemi lety jsem točil reportáž o výrobě mrazivých dekorací ve Snídani s Novou…. a když jsem chystal svojí první knihu, tak jsem tam tento nápad na toto srdce přidal. A když jsem připravoval prosincové natáčení do Snídaně s Novou, tak jsem se rozhodl, že to srdce předělám a udělám ho do vánočního stylu. Jak se mi to povedlo, naleznete v tomto článku níže 🙂

V mé knize, kterou můžete objednat TADY naleznete mnoho nápadů na tvoření, a také tam naleznete návod na toto srdíčko, které jsem tvořil a návod naleznete v mé knize s foto-postupem na tyto kvítky, které jsou na tomto srdci nalepené.

A toto je ona moje první kniha….. je krásná a plná nápadů. Knihu naleznete e-shopu.

Protože jsem toto srdce chtěl použít na vánoční dekoraci na natáčení, tak jsem ji oprášil a lehce předělal. Návod jsem nafotil a moc rád se s vámi o něj podělím.

Budete potřebovat zlatý sprej, který zakoupíte v hobby-obchodě. Já jsem tento sprej zakoupil v nejkrásnějším obchodě. Podívat se můžete TADY.

Ze srdce jsem odstranil květiny, které jsem tvořil a spoustu dalších dekorací, které na srdci byly nalepené.

Dále jsem srdce přestříkal ze všech stran zlatým sprejem.

A když jsme měl sprej v ruce, tak jsem ještě přestříkal šišky, které jsem nasbíral v lese.

Vše nechte důkladně zaschnout.

Dále budete potřebovat větvičky….. u mě je výhoda ta, že máme velikou zahradu, a tak si větvičky stříhám na stromech, které máme na zahradě a vše mám po ruce.

Větvičky přivazuji k základu srdíčka drátkem.

Vše důkladně utahujte.

Hezké je, když větve různě střídáte. Výsledek bude o to zajímavější.

Tavnou pistolí jsem mezi větve přilepil šišky, které jsem nasprejoval.

Také jsem nezapomněl na umělý sníh…. ten u mě letos prostě v tvoření vede. Proto naleznete u mě na stránkách mnoho nápadů na tvoření, tak se podívejte 🙂

Až vám sníh zaschne, tak se pusťte do dekorování.

Využít můžete: stuhy, dřevěné výřezy, kouličky a také papírové výřezy.

Pokud vám toto srdce přijde povědomé, tak to proto, že jste ho mohli vidět ve Snídani s Novou, kde jsem vám prozradil, jak si můžete vytvořit adventní věnce a jiné dekorace.

Musel jsem si udělat i fotku s Verunkou, kterou mám moc rád….

Tady se už můžete podívat, jak dopadl výsledek 🙂

Pozorný čtenář si určitě všiml, že jsem tam ještě přidal led světýlka, která to udělala ještě hezčí, a tak trochu i vánoční.

Já jsem spokojený z výrobku a také z fotek, které mi nafotila Pavla-foto. Na její fotky se můžete podívat TADY.

Doufám, že i vám se bude líbit tento nápad…… a že mě budete nadále sledovat 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

DĚKUJI 🙂

KategorieŠtítky