Vánoční dekorace na hřbitov

Dnes vám ukáži, jaké jsem tvořil vánoční dekorace na hřbitov…. vše jsem sladil do bílo – zlato – zelené. Je to jen taková inspirace….. věřím, že vás to třeba inspiruje a vytvoříte si také takovéto dekorace.

Použil jsem proutěné základy, které jsem zakoupil v zahradnictví…. také jsem použil umělé květy, které jsem lehce nastříkal umělým sněhem.

Tento věnec jsem tvořil podle tohoto návodu, který jsem na stránky už napsal.

Tento tip svícnů se mi moc líbí a patří k mým oblíbeným.

Už takto to vypadá dobře…. ale já jsem to ještě vyšperkoval.

Přilepil jsem tam nastříhané květy, které jsem zakoupil….. také si květy můžete doma vytvořit z Foamiranu. Návod na tyto květy naleznete v mé knize – VESELÉ CELOROČNÍ TVOŘENÍ.

Dále jsem ještě přilepil pár dřevěných výřezů a vše jsem lehce přestříkal umělým sněhem…. další návod na tvoření s umělým sněhem jsem sepsal do tohoto článku.

Také jsem vlastnoručně vytvořil lucerny ze zavařovacích sklenic, o kterých jsem natáčel reportáž do pořadu – Rady ptáka Loskutáka.

Na víčka zavařovacích sklenic jsem namaloval mandalu.

Z větví, které jsem vložil do velké zavařovací sklenice jsem vytvořil takovou ,,mrazivou kytici“ do které jsem ještě vložil umělé květiny a vše jsem ještě přestříkal umělým sněhem.

A tady si můžete prohlédnout všechny mé dekorace na hřbitov, které jsme vytvořil.

Myslím si, že se mi to povedlo a mám radost, že jsem to vlastnoručně vytvořil a mám z toho dobrý pocit.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Pusťte se do tohoto tvoření také…..

KategorieŠtítky