Vánoční číslo časopisu – Korálki

Další číslo skvělého časopisu KORÁLKI je tady a sním nepřeberné množství nápadů, rad a inspirace. Vánoční číslo časopisu vychází 4. 11. 2019 (druhé v režimu čtvrtletník)

Korálki, Vánoce 2019, téma Světla svíček, 5/2019

Jeho tématem jsou Vánoce a je v barevnosti zlatavých plamínků svíček

Z obsahu: Ve vánočním čísle najdete 18 projektů. Jsou mezi nimi zastoupeny hvězdy, andělé, svícny, koule, mnoho typů šperků i krabička na ně. Z technik je to nejvíce šití z korálků, dále drátování, papírové a jiné tvoření a práce s polymery.

V projektech jsou použity hlavně tradiční tvary korálků, které máte všichni doma (rokajl Miyuki, Toho a Preciosa, kuličky, perly, ohňovky, pohanka. SuperDuo, Matubo aj). Z dalších jsou to novinky podzimu pírka a dvoudírkové penízky firmy Rutkovský, štrasový řetízek, DiamonDuo, Zoliduo, Aros par Puca a Arrow.

V tomto čísle je také mnoho zajímavých článků, seriály, kalendárium 2020, pozvánky, tipy, Galerie čtenářů a soutěže.

V tomto časopise naleznete i můj projekt na vánoční dekoraci, kterou zvládnou vyrobit i děti.

Všechny projekty jsou označeny stupněm obtížnosti a mají podrobně rozepsaný materiál a pomůcky. Nezapomeňte sledovat nový, moderní web časopisu, kde se stále něco děje.

60 plnobarevných stran, 18 projektů

Další návody a články najdete na webu časopisu ZDE.

A pokud si chcete zkusit vyrobit krásné šperky, dekorace a zakoupit si nepřeberné množství materiálu na tvoření, tak klikněte TADY.

doporučená cena 88 Kč

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky