Vánoce s časopisem – VAŘÍME s láskou

Přátelé, kamarádi, moji milí sledující a čtenáři, s velkou radostí a lásko vám chci oznámit, že naše vánoční číslo časopisu VAŘÍME s láskou je právě v prodeji a vy si ho můžete zakoupit ve všech novinových stáncích po celé ČR.

Jako šéfredaktor musím ke každému číslu nového časopisu napsat EDITORIÁL (pár slov k úvodu) a to je to, co mě nejvíce baví…. vždy se snažím dané období vystihnou a obsáhnout do něho vše, co vám číslo přinese

Samozřejmě také nesmí chybět k úvodníku moje fotka 🙂

Toto vánoční číslo je opravdu inspirující od první, až do poslední strany časopisu. Společně se budeme připravovat na ten nejkrásnější den v roce….. budeme zdobit perníčky, péci vánoční cukroví, připravovat slavnostní tabuli, povíme si něco o vánočním koření a také společně oslavíme Silvestra. Je to opravdová smršť nápadů, tak doufáme, že se vám toto číslo bude líbit, protože jsme ho připravovali opravdu s láskou a radostí k této práci.

Malá ochutnávka toho, co vás v časopise čeká 🙂

Těšte se!

Titulní strana našeho vánočního časopisu…

VAŘÍME s láskou

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásně chvíle pohody s naším novým časopisem VAŘÍME s láskou přeje

Šéfredaktor

KategorieŠtítky