Vánoce s časopisem TVOŘÍME s láskou

Vánoce se blíží, a tak vám přinášíme nové číslo časopisu TVOŘÍME s láskou, které můžete zakoupit na stáncích, nebo si můžete časopis objednat, který vám dorazí až domů do schránky.

V časopise vám přinášíme mnoho nápadů na vykouzlení krásných dekorací, ozdob a mnoho jiných věcí, které si můžete vyrobit pro radost a obdarovat tím své blízké.

Máme takovouto krásnou titulní stranu časopisu, tak si myslím, že toto číslo na stáncích rozhodně nepřehlédnete.

Časopis TVOŘÍME s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s láskou je zkrátka pro všechny, jež baví tvořivě odpočívat. Připravte si nůžky, nitě, lepidlo i drátky a pojďte vyrábět drobnosti pro radost i užitek. Společně objevíme půvab ručních prací, tradičních řemesel i moderních postupů. Časopis vychází 6 x ročně + 4 x ročně speciál TVOŘÍME s dětmi (dle ročních období).

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky