Vánoce nejen v prosinci :-)

Díky své práci mám okolo sebe mnoho lidí a to nejen v osobním životě, ale i v tom virtuálním – díky všem sociálním sítím. Vážím si vaší přízně a všech milých mailů, komentářů, zpráv… je to pro mě hnací motor a to, co mě dělá radost! Jeden takový krásný mail jsem dostal i od paní Vlaďky Benešové Černohorské, která mě objevila na Fb a napsala mi krásný a obsáhlý mail se slovy, že by se se mnou někdy ráda setkala.

Milé překvapení pro mě bylo to, že je také kreativní, ráda tvoří a skvěle maluje perníčky. O to větší jsem měl radost, že mě oslovila se slovy, že se jí líbí to, co dělám…. byla to pro mě poklona 🙂 Když moji práci dokáže ohodnotit podobně naladěný člověk na kreativní vlnu, jako je právě Vlaďka.

Na její perníčkovou tvorbu se můžete podívat na jejím Facebooku – Roztocké perníčky. Její perníčky si můžete zakoupit i objednat – určitě se nebojte Vlaďku oslovit! Má to vše krásné a originální!

Celý leden mám na vysoké škole zkouškové období…. tedy nemám tolik času na tvoření, focení, natáčení – prostě na vše, co mě baví 🙂 Musím se učit a připravovat se na zkoušky a tento týden tomu nebylo jinak… ale abych se z těch všech zákonů a vyhlášek, co se musím na jednotlivé zkoušky naučit, doma nezbláznil, tak jsem vyrazil nejprve směr Jilemnice, kde jsem měl nějaké zařizování a poté jsem už byl pozván na milou návštěvu 🙂

Díky vám – sledujícím a čtenářům mého blogu mám Vánoce po celý rok, neboť mi posíláte krásné dárečky pro potěšení…. A věřte, že vždy potěší! A to i v případě Vlaďky, která mi vlastnoručně namalovala perníkovou chaloupku…. původně jsme se měli setkat ještě před těmi opravdovými Vánocemi, ale nějak jsem nestíhal a měl jsem dost jiných aktivit, ale na osobní setkání došlo až v lednu a i tak mě tento dárek potěšil a už zdobí náš jídelní stůl a věřím, že si této svítící perníkové chaloupky ještě hodně užiji, neboť u nás má sníh teprve napadnout, takže ta pravá zimní atmosféra teprve bude a to i s tou chaloupkou 🙂

Děkuji za milé pozvání a budu se těšit někdy příště…. opět na shledání!

Toto jedlé umění vzniká pod rukama právě zmiňované Vlaďky Černohorské. Je to pouze malá ukázka její tvorby. Více z její práce naleznete na jejím Facebooku 🙂

Je radost se na tyto perníčky dívat, co dokáže namalovat na vykrojené tvary z těsta!

Připravila pro mě milé pohoštění a chybět samozřejmě nemohly také slepované perníčky od šikovné perníkářky.

🙂

Bylo to prima odpoledne, moc děkuji za dárečky, které jsem dostal!

Na jejím jedlém dárku, který jsem dosta, jsem si doma pochutnal a byla to příjemná odměna mezi učením na zkoušky 🙂

Tato setkání mě utvrzují v tom, že energii a myšlení které okolo sebe šířím, se mi vracejí a mám okolo sebe samé skvělé lidi na podobné či stejné vlně a to je fakt skvělé!

Děkuji i vám VŠEM, kteří spolu se mnou žijete tento virtuální život, sledujete mě, fandíte mi a třeba se i inspirujete! Vážím si toho!

Krásný a klidný víkend na kreativní vlně vám přeji!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky