Vánoce 2020

Vánoce jsou pro mě ty nejkrásnější dny v roce a moc si je užíváme. Každý rok se na Vánoce moc těším…. a to ne na dárky, ale na tu vánoční pohodu, pohádky, a také na zdobení domu, které je celé v mé režii. Každý rok se snažím výzdobu udělat tak, aby se nám to neokoukalo a vždy to bylo ,,sváteční“ a výjimečné.

Letos jsem stůl zdobil do bílo-zlaté barvy a ten svícen, který vidíte uprostřed stolu jsme tvořil ještě 23. prosince dopoledne…… prostě jsem ho musel vytvořit, i když jsem si myslel, že nejprve dám na stůl srdíčko, které jsem tvořil začátkem prosince do pořadu Snídaně s Novou a návod naleznete TADY.

A už se těším, co vymyslím na příští tok. A pokud vás zajímá jaké jsme měli Vánoce vloni, tak se můžete podívat TADY.

Návod na svícen naleznete ZDE.

Můžete to brát, jako takovou inspiraci na příští rok 🙂

A ještě pohled z jiné strany…..

Naše letošní cukroví….. mám nafoceno mnoho receptů, které jsme letos dělali. Doufám, že je stihnu ještě zveřejnit na stránky.

Zatím na mých stránkách naleznete náš recept na linecké těsto, které je opravdu skvělé.

Tady ještě detail našeho cukroví…..

Inspiraci na perníčky, které jsem maloval, jsem sepsal do tohoto článku. Z perníčků jsem také vytvořil dortík, na který se můžete podívat ZDE.

Tyto andělíčky, které jsem tvořil na natáčení do pořadu – Rady ptáka Loskutáka, jsem využil na dekoraci u našeho krbu, který jsem také ozdobil.

Takto byl vyzdobený náš krb. Nafotil jsem i návod, jak jsem tvořil – girlandu z větviček. Ještě to musím přidat na stránky.

Tady už pohled od krbu na náš stromeček.

Náš stromeček v celé své kráse.

Na dárky jsem tvořil originální jmenovky…. každý rok je dělám jiné.

Loučím se s vámi pohledem na mojí dnešní snídani, kterou jsme si vychutnal u stromečku 🙂

Doufám, že i vy jste si užili Vánoce, které letos sice byly trochu jiné, než v letech předchozích….. ale i tak určitě byly kouzelné a pohodové.

Já jsme si je užil moc…. a už se těším na ty další 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Pohodové a krásné povánoční dny přeje

KategorieŠtítky