TVOŘÍME s láskou – VELIKONOCE 2023

Kdo mě sleduje na Instagramu, tak ví, že jsem od února po velké operaci obou čelistí…. ale ještě před tím, než jsem nastoupil do nemocnice, tak jsem pro vás spolu s mojí kamarádkou a zároveň tou nejlepší šéfredaktorkou Míšou Florianovou připravili toto velikonoční číslo – TVOŘÍME s láskou, které je aktuálně v prodeji 🙂

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Irence Hlaváčkové, která mi na Výstavě pro radost předela dárek, který sama vyrobila pro mě 🙂 Vytvořila mi mého Diblika…. už je součástí mého tvořivého ateliéru 🙂 Irčo, moc a moc DĚKUJI!

Naleznete tam opravdu mnoho skvělých rad, nápadů a inspirace k tomuto období…. ale i na následující mešíc 🙂 protože nápadů není nikdy dosti a pod to se rád podepíši! 🙂

Velikonoční číslo TVOŘÍME s láskou právě v prodeji ve všech novinových stáncích a to i v podobě předplatného – rovnou do vaší schránky u domu.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky