TVOŘÍME s láskou – léto 2022

Přijde mi to jako včera, když jsem vám na svých stránkách představoval další letní číslo v mořském stylu a už je to rok 🙂 Proč ten čas, tak rychle letí….

S láskou jsme pro vás připravili další číslo časopisu TVOŘÍME s láskou ve stylu mořského tvoření z mušlí, ulit, kamínků a také nesmíme opomenout zdobení textilu, které je v letním období velmi oblíbené.

Mnoho inspirace, rad a nápadů pro své tvořivé ruce naleznete právě v tomto časopisu.

Letní číslo 2022

Časopis si můžete objednat TADY.

Časopis TVOŘÍME s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s láskou je zkrátka pro všechny, jež baví tvořivě odpočívat. Připravte si nůžky, nitě, lepidlo i drátky a pojďte vyrábět drobnosti pro radost i užitek. Společně objevíme půvab ručních prací, tradičních řemesel i moderních postupů. Časopis vychází 6 x ročně + 4 x ročně speciál TVOŘÍME s dětmi (dle ročních období).

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné letní tvoření s časopisem TVOŘÍME s láskou přeje

KategorieŠtítky