TVOŘÍME s dětmi

Přemýšlíte, jak zabavit své děti v tomto nelehkém období, když se nikam nemůže a musíte být s nimi jen doma….?? Máme pro Vás jeden skvělý TIPobjednejte si předplatné časopisu: TVOŘÍME s dětmi, který k Vám dorazí až do schránky a Vy pro něj nikam nemusíte. V tomto časopisu naleznete mnoho nápadů, co v této nelehké době s dětmi tvořit. Nejen děti zabavíte ale také si procvičí u tvoření drobnou motoriku, poznávání barev, vystřihování, malování, lepení ale také správné držení tužky v ruce…. tento časopis je úplnou novinkou na českém trhu a je určen všem dětem a to bez rozdílu věku.

Časopis můžete objednat ZDE (stačí jen kliknout).

  • kategorie zábava a koníčky
  • vychází 2 x ročně jako speciál TVOŘÍME s láskou (vychází 6 x ročně) 
  • zasílán tiskovou zásilkou zdarma, vždy obdržíte informační e-mail o odeslání
  • vyberte vydání pro zahájení předplatného
  • lze zvolit jako dárek jiné osobě, obdarovaného uveďte do korespondenční adresy v nákupním košíku při volbě dopravy
  • po úhradě objednávky obdržíte informační e-mail s dokladem

Časopis TVOŘÍME s dětmi vychází jako speciál časopisu TVOŘÍME s láskou. Časopis je určen všem malým šikulům a jejich pomocníkům. Najdete v něm spoustu nápadů, návodů a inspirace pro všechny tvořílky, kteří si chtějí udělat radost nebo třeba potěšit někoho blízkého. Dejte šanci všem dětem odložit počítač, tablet nebo mobil a inspirujte je, že i o oni dokáží vzít do ruky nůžky, lepidlo, korálky nebo třeba drátky a vyrobit něco krásného pro radost a užitek. Nezapomeňte na velkou pochvalu, protože jejich dětské radosti mohou být tím správným směrem poznávání a cestou do života. Časopis vychází 2 x ročně pro období jaro-léto a podzim-zima. Časopis lez objednat i jako součást časopisu TVOŘÍME s láskou, který vychází 6 x ročně. 

Dárek k předplatnému

Dětské fixy s kónickým a klasickým hrotem ideální pro kreslení i vybarvování. Fixy jsou vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Bez víčka vydrží až 48 hodin. Vhodné pro děti od 3 let. V balení 10 intenzivních a zářivých barev. Hodnota dárku 60 Kč.

www.espritbohemia.cz

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky