TVOŘÍME s dětmi – podzim 2022

Ani nevíte, jakou mám vždy radost, když vám mohu touto cestou oznámit, že je v prodeji další číslo časopisu… tentokrát pro děti a to v podzimním ladění.

Vyšlo další číslo kreativního časopisu – TVOŘÍME s dětmi a já věřím, že si v tomto čísle přijde každý na to své, protože je v něm mnoho a mnoho skvělých a originálních nápadů na podzimní hrátky s nejrůznějšími materiály.

Připravit každé číslo časopisu dá velikou práci – vše musíme vytvořit, nafotit, popsat, nechat projít jazykovou korekturou a posléze grafičkou, aby tomu dala štábní kulturu…. ale když vidíme a hlavně když držíme v rukou časopis v tištěné podobě, tak je to pro nás vždy velká odměna 🙂

Mám velikou radost, že mě začínají více a více poznávat ve městě lidé, kteří si kupují časopis a tvoří podle nás. Děkuji všem za milá slova a pozdravy! 🙂

TVOŘÍME s dětmi – podzim 2022

Krásné a především klidné dny plné tvoření a radosti Vám přeji!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky