Tvoříme s dětmi na podzim

Máte doma další číslo časopisu TVOŘÍME s dětmi?? Už vyšlo a je moc krásné….. naleznete tam mnoho nápadů na tvoření s dětmi a mnoho inspirace pro vaše další tvoření.

Číslo plné podzimních barev je v prodeji, a tak neváhejte a kupte si ho a pusťte se do tvoření s námi.

Časopis si můžete objednat TADY.

Časopis TVOŘÍME s dětmi vychází nově jako speciál časopisu TVOŘÍME s láskou 4 x ročně podle ročních období. Časopis je určen všem malým šikulům a jejich pomocníkům. Najdete v něm spoustu nápadů, návodů a inspirace pro všechny tvořílky, kteří si chtějí udělat radost nebo třeba potěšit někoho blízkého. Dejte šanci všem dětem odložit počítač, tablet nebo mobil a inspirujte je, že i o oni dokáží vzít do ruky nůžky, lepidlo, korálky nebo třeba drátky a vyrobit něco krásného pro radost a užitek. Nezapomeňte na velkou pochvalu, protože jejich dětské radosti mohou být tím správným směrem poznávání a cestou do života. Časopis lez objednat i jako součást časopisu TVOŘÍME s láskou, který vychází 6 x ročně.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Krásné a barevné tvoření s dětmi přeje

KategorieŠtítky