Svatební (stříhaná) přání

Vrátili jsme se z dovolené a hned jsme vyrazili na rodinnou svatbu, kam jsme byli pozváni… Nebyl čas koupit přání, tak jsem ho musel vyrobit a věřte, že mi to nevadilo…. protože tvoření je pro mě relax, tak jsme si to užil.

Přání se mi myslím povedlo a ještě jsem to stihl u práce pro vás nafotit 🙂

Budete potřebovat: základ na přání, ozdobný scrapbookový papír se svatebním motivem, papíry s motivem svatby k vystřižení, PVA lepidlo, nůžky (řezačku na papír), samolepicí proužky a perličky, razítko s českým nápisem a razítkovací barvou, a vyřezávací stroj (papírové výřezy).

Z ozdobných papíru na scrapbooking si vystříhejte drobné tvary. Tyto papíry zakoupíte ve výtvarných obchodech v sadách, či samostatně – vždy ve čtvercovém formátu.

Vystřihovat tyto drobné tvary je opravdu relax, protože se musíte soustředit na drobné motivy, které vystřihujete a nemusíte myslet na další věci, které vás trápí.

Základy přání polepte ozdobnými papíry, které si nastříhejte (neřežte na řezačce) vždy o cca 1,5 cm menší z každé strany, než máte samotný základ přáníčka.

Ozdobný papír oblemujte samolepicími proužky, kterými ozdobíte lem papíru. Poté papír přilepte PVA lepidlem k základu přáníčka.

Vystříhané motivy nakombinujte s papírovými výřezy z vyřezávacích strojků, či ozdobných děrovaček.

Pomocí razítek můžete natisknout nějaký nápis, který budete chtít mít na přáních.

Vše přilepte PVA lepidlem, které obsahuje menší množství vody a papír se pak zbytečně nekroutí.

Přáníčka dozdobte samolepicími perličkami.

Přání je vyrobené za pár minut 🙂

Hotovo!

Ještě jeden pohled na vlastnoručně vyrobené přání z papíru.

Také nemůže chybět dárek… rád daruji dárky, co jsou užitečné, praktické a především osvědčené jako právě tento blender od Ety, který vřele doporučuji. Mám ho doma a každý den si v něm mixuji a miluji tyto hladké a krémové nápoje.

Dárek jsem i hezky zabalil, aby vše vypadalo krásně 🙂

připraven na svatbu…. a vyrážíme. Snad přání potěší a nechají si ho na památku a dárek udělá radost! 🙂

Dokonce nám balicí papír s přáním ladil i s orchidejí, která nám začala kvést na počest toho, že jsme přijeli domů z dovolené…. vykvetly nám celkem tři

Ještě jeden pohled 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky