Střípky z Vánoc 2019

Letošní Vánoce byly u nás opět krásné, sváteční a plné překvapení….. takové to je u nás každá rok ale pokaždé je to nezapomenutelné.

Rád vám ukáži, jak to u nás vypadá v ten nejkrásnější den v roce.

Chystal jsme stůl, kde jsme měli slavnostní večeři….. na dozdobení stolu jsme použil svícen, který jsme dělal z perníků, jak na něj, naleznete v tomto článku….. třeba, jako inspiraci na příští Vánoce.

Z organzy jsem udělal nařasený pruh do středu stolu a také jsme použil větvičky jmelí a také březové větvičky, které jsme už koupili natřené na bílo. A dozdobil jsme to papírovými výřezy, o kterých jsem psal TADY.

Vše jsem měl sladěné do zlato-bílé.

Bylo to moc krásné a přitom velice jednoduché.

Stromeček máme do zlato-červena….. ale na příští rok už mám vyhlídnuté červeno-bílé ozdoby ze Dvora Králové, kde mají prodejnu s vánočními ozdobami, které si sami foukají…..

Ve tmě je nádherný….. já mám rád lehce americký styl Vánoc (tedy jen v dekorování….. jinak nedám dopustit na naše České tradice a samozřejmě Ježíška).

Dárečků bylo požehnaně…..

Bylo to moc hezké a už se těším na další Vánoce….. už teď ale přemýšlím, co budu tvořit a připravovat na Velikonoce.

Do okna jsme dostali tyto krásné polštářky, které krásně svítí a ve tmě jsou nádherné za oknem.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky