Střípky z tvořivé akce na Malé Skále

O víkendu se konala u nás v srdci Českého ráje krásná akce, kterou jsme pořádali v místní Sokolovně… Touto cestou chceme poděkovat všem, kdo se za námi přijeli podívat, neboť vás bylo hodně! Přijelo za námi na Malou Skálu tvořit 200 dětí, a i dospělí si to s námi užili 🙂 Máme z toho velikou radost!

Sluší se i poděkovat všem mediálním partnerům: TVOŘÍME s láskou, Český rozhlas Liberec, TVOŘÍME s dětmi, Turnovsko v akci, Jablonecký deník, Kudy z nudy, Maloskalský zpravodaj. Mediální podpory si velice vážíme a DĚKUJEME!

A také nesmíme opomenout i na osobní poděkování všem lektorům: Dutinkové dekorace – Petra Palátová, Tvorboshop – Jitka Novodomská, Dot art therapy – Lucia Čapková

Tato akce vznikala pod záštitou kreativní dvojky a šéfredaktorů tvořivých časopisů (TVOŘÍME s láskou a TVOŘÍME s dětmi) – Míšou Florianovou a Honzou Diblíčkem.

Všem moc a moc děkujeme! 🙂

Uvítací koutek pro naše návštěvníky…

Velké poděkování patří časopisům TVOŘÍME s láskou a TVOŘÍME s dětmi, který podporuje naše akce a je naším partnerem….

Tyto časopisy si můžete objednat prostřednictvím předplatného ZDE.

Velké díky také patří i mediálnímu partnerovi – Český rozhlas Liberec, se kterým spolupracujeme a jsme rádi, že můžeme být součástí!

Buďte na vlně Českého rozhlasu Liberec i vy….. mluvené slovo je krásná věc 🙂

Poté se už tvořilo…. a to ve velkém stylu 🙂

Byla to radost pro všechny!

Děti byly nadšené… a užily si tento kreativní den.

Také se háčkovalo , pletlo a drhalo…

Přijely za námi tvořit celé rodiny, a to bylo moc hezké.

Byla to opravdu povedená akce 🙂

Tvořilo se i z dutinek a mělo to velký úspěch…

Tečkovalo se ve velkém…

Hrálo to tady všemi barvami…

Vznikaly tady krásné věci.

Této skvělé účastnice si vážím nejvíce…. vyrobila si nádherné věci, i když to měla oproti ostatním složitější. Je krásné pozorovat, jak vše zvládá i s jednou ručičkou. Klobouk dolu nejen před ní, ale i před jejími rodičemi…. těším se na setkání příště 🙂

Sdílená radost….

Úsměvů v tento den bylo všude dosti….

Tvořilo se a tvořilo…..

Každý výrobek byl originál… a všem se to moc a moc povedlo.

Nádherné výrobky 🙂

Všem děkujeme za účast a budeme se na vás všechny s Míšou Florianovou těšit již 19. – 20. října na Prodejní výstavě KREATIVITY…. tak se přijeďte podívat 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky