Štědrý den 2021

Letošní Vánoce jsem si opravdu užil…. vlastně jako ty předchozí, protože každý Štědrý den je u nás doma tím nejkrásnějším dnem v roce.

Tak se pojďte podívat na pár vánočních střípků ze Štědrého dne, prostřednictvím těchto fotografií.

Na mém Instagramu ve Stories naleznete videa ze Štědrého dne…. a také i fotky, které tam zveřejnuji, tak budu moc rád, když mě tam začnete sledovat 🙂

Přiznám se, že vždy rád sedím u krásně prostřeného stolu…. letos jsem výzdobu pojal decentně, v kombinaci bílo-zlatá. Doprostřed stolu jsem umístil svícen z dřevěné kulatiny, který jsem sám vyráběl.

V loňském roce jsme měli tuto výzdobu. Můžete se podívat v článku, který jsem psal před rokem 🙂

Na slavnostní tabuli jsme měli jako studený předkrm domací paštiku s brusinkami a mandlemi + chlebíček s kaviárem, poté následovala hrachová polévka, teplý předkrm byl Kuba, hlavní chod byl kapr na modro, nebo kuřecí a vapřový řízek v trojobalu, nebo klobása a k tomu bramborový salát.

Zapálili jsme si svícen, který jsem tvořil…. nakonec jsem ho nechal v pokoji na stole. V kuchyni jsme měli kulatý svícen, který jsem tvořil před začátkem Adventu.

Na Štědrý den ráno jsme posnídali toto naše velmi dobré cukroví, které jsme dělali…. Touto cestou bych chtěl poděkovat majitelce e-shopu sladkavanilka.cz za krásná vykrajovátka, dřevé válečky, razítka, formičky a koření, které mi zaslala, abych je pro vás všechny otestoval.

Naše letošní cukroví…. Vše, co jsem dělal, naleznete na mých stránkách v advenntích příspěvcích, které jsem pro vás moc rád připravoval 🙂

A příští rok to určitě zopakuji 🙂

Po slavnostní večeři jsme měli rozbalování dárků…..

Byly to svátky opravdového klidu a pohody…. moc jsme si to užili 🙂

Dostal jsem mnoho krásných dárků… jak pro radost, tak i užitečné. Všechny dárky využiji během celého roku a mám z nich velikou radost 🙂 Dostal jsem také i hodně věcí na tvoření…. těšte se tedy v lednu a únoru na moje další tvořivé nápady

Ještě jsem letost vyrobil mnoho dekorací, ale už nezbyl čas, abych vše stihl zveřejnit. Lepil jsem tuto hvězdnou kouli z drobných hvězdiček, které jsem k sobě slepil za jednotlivé paprsky.

25. prosince se u nás sešla celá rodina na oběd a bylo to pohodové odpoledne… večer jsem si ještě musel zacvičit, protože mám neustále výzvu – 100 dní v pohybu s Gábinou Partyšovou…. Celou výzvu můžete sledovat na mém Instagramu, kde vše sdílím a budu moc rád, když mě tam začnete sledovat 🙂

26. prosince jsme po obědě vyrazili na výlet…. nejprve jsme se zastavili ve Vrchlabí a poté jsme zajeli do Špindlu. Ta atmosféra tam byla úžasná 🙂 Na teploměru nám ukazovalo -10 stupňů.

Byly to krásné a opravdu pohodové Vánoce.

Doufám, že jste si je také užili ve zdraví a v radosti .:-)

Už se těším na ty další…. protože jsem chtěl stihnout udělat daleko více věcí….. Nevadí, příští rok jsou tu opět Vánoce, tak si veškeré nápady nechám na další rok. Těšte se, protože jsem se rozhodl, že vytvořím ozdoby na vánoční stromeček, tak trochu v netradičním stylu, protože bych chtěl mít stromek v černo-zlaté barvě 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Vánoce 2021

KategorieŠtítky