SPECIÁL – TVOŘÍME z papíru

Rád bych vám chtěl představit další časopis, který jsme s láskou pro vás připravili. Jedná se o speciální vydání časopisu určené pro děti. V tomto časopisu naleznete nepřeberné množství rad, nápadů a inspirace na tvoření ze skvělého materiálu – jménem papír 🙂

Extra speciál TVOŘÍME Z PAPÍRU vychází nově jako speciál časopisu TVOŘÍME s dětmi.

Časopis je určen pro děti od 4 let. Najdete v něm na 68 stranách spoustu nápadů, návodů a inspirace pro všechny malé tvořílky, kteří si chtějí udělat radost nebo třeba potěšit někoho blízkého. Dejte šanci všem dětem odložit počítač, tablet nebo mobil a inspirujte je že i o oni dokáží vzít do ruky nůžky nebo lepidlo a vyrobit něco krásného pro radost. Nezapomeňte na velkou pochvalu, protože jejich dětské radosti mohou být tím správným směrem poznávání a cestou do života.

Speciál časopisu TVOŘÍME s dětmi z papíru můžete objednat TADY.

Doufám, že se vám tento časopis bude líbit a bude pro vás inspirací, jako právě tento můj kreativní blog 🙂

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky