Sluncem zalitý víkend

Tento víkend byl opět sluncem a dobrou náladou zalitý. Užili jsme si ho na 100 %, ale velmi rychle utekl…. jsem zvědav, jaký bude ten další, co nás čeká.

Ty neplánované věci a činy, jsou zpravidla těmi nejlepšími.

V sobotu k nám přijela návštěva z Kladna….. už je beru, jako rodinu. Domča, která je na fotce vlevo, tak se narodila ve stejný den jako já. Jen jiný rok 🙂 Náhoda?? Nemyslím si, mělo to tak být…. často jsme slavili naše narozeniny u nás, na severu 🙂

Moc rád jsme vás viděl a budu se těšit na srpen, kdy se opět uvidíme!

Sobota utekla….. ani nevíme jak – povídalo se, udělali jsme několik procházek po Malé Skále, připravili jsme si dobré jídlo k obědu a k večeři.

Neděle začala skvělou kávou v infocentru na Malé Skále, která byla moc dobrá 🙂

Poté jsme zašli do naší oblíbené restaurace na Malé Skále, kterou vřele mohu doporučit. Jedná se o restauraci a pivovar Pod Pantheonem.

Po obědě návštěva odjela…. a poté jsme s rodinou vyrazili na výlet.

Navštívili jsme zámek Loučeň.

Zámek Loučeň je barokní zámek, který se nachází v městysu Loučeň v okrese Nymburk. Zámek je od roku 2000 vlastněn soukromou společností Loučeň, a.s. Architektonickou součástí zámku je také katolický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který byl vystavěn ve 14. století. Zámek je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Udělat pár fotek je nutnost…. Mají krásný park, kde jsme čekali na prohlídku zámku.

Bohužel na zámku jsem nemohl fotit…. tak jsem vám nafotil, jak to vypadá z venkovní strany. Je to moc hezký zámek a ten park je uklidňující 🙂

Pokud přemýšlíte, kam letos o prázdninách se jet podívat, tak se určitě zastavte na tomto zámku.

Můžete se projít a kochat krásným a upraveným parkem zámku.

Byl to pohodový a klidný víkend a těším se, co nám přinese ten další. Neplánuji, protože jsem zjistil, že to stejně nemá smysl.

Nejlepší jsou prostě neplánované věci a nápady 🙂

Doufám, že si také užíváte každý den tak, jako my.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Mějte se krásně a brzy vám sepíšu další tvořící článek, který se vám může na léto hodit 🙂

KategorieŠtítky