Slavím – 5 let v redakci časopisů…

Pro někoho to může být krátká doba, pro jiné dlouhá….. pro mě je to čtvrtka mého života a poměrně velmi důležité a přolomové období, které mě ovlivnilo v mé kreativní a tvořivé kariéře.

Za dobu působení v této redakci jsem zažil mnoho skvělých lidí, ale tento redakční tým který tam je, je ten nejlepší…. je to příjemná spolupráce na vlně pohody a radosti. Připravil jsem mnoho svých kreativních (autorských) nápadů, které inspirovalo stovky a tisíce čtenářů a tento pocit mě velmi těší a vlastně je to pro mě hnací motor, který mě posouvá dále…

Moje cesta do redakce….

Často se mě ptáte, jak jsem se k této práci (respektive do redakce) dostal…. vysvětlení je prosté. Když si něco přejete, tak se vám to splní! A to se stalo právě mě. Po odvysílání jednoho mého příspěvku na TV Nova (v pořadu Snídaně s Novou) mě na televizní obrazovce viděla právě sama majitelka vydavatelství, která nelenila a ihned si mě našla na sociálních sítích a napsala mi posléze mail, zda bych nechtěl být u zrodu nového časopisu o tvoření. To mě velice potěšilo a od tohoto okamžiku jsem začal přemýšlet a vymýšlet nejrůznější projekty do časopisu, které bych chtěl čtenářům představit. Ihned jsem podepsal smlouvu a moje cesta redaktora a kreativního publicisty začala (to bylo v dobách, kdy jsem byl ve 2. ročníhu na střední škole). Tím vznikl nový časopis TVOŘÍME s láskou, který díky skvělé šéfredaktorce a mé kamarádce Míše Florianové se stal nejúspěšnějším časopisem na tvoření v České republice a já jsem moc rád, že mohu být součástí.

Za tuto dobu, kterou jsem v redakci – jsem toho hodně prožil a zažil. Mezi přípravou na maturitu jsem jezdil do Prahy fotit a připravovat časopisy, odmaturoval jsem, dělal jsem u časopisu i přijímací zkoušky na VŠ a teď jsem ve 2. ročníku na vysoké škole….. za těch 5 let jsem toho stihl opravdu dosti a to nejen v roli redaktora.

Stal jsem se redaktorem dalších titulů, které sklízejí velký úspěch na českém i slovenském trhu.

Kdo mě sleduje pravidelně, tak ví, že jsem se stal i šéfredaktorem časopisu o Vaření – Vaříme s láskou.

Těší mě, že po vydaní nového čísla mi píší čtenáři milé maily a vzkazy a to je ta opravdová odměna za práci, která mě velice baví a naplňuje. Díky tomu se některé čtenářky a čtenáři našich časopisů stali mými kamarády a součástí mého života.

Za dobu v redakci jsem se toho opravdu hodně naučil a byla to skvělá příležitost, díky které jsem poznal spoustu skvělých kolegů a kolegyň…. Těším se, co dalšího vznikne pod našíma rukama…. a těším se na další společnou jízdu v naší redakci!

Ať žijí časopisy a tvoření!

DĚKUJI

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Váš

KategorieŠtítky