Rychlé vafle

Zpříjemněte si neděli těmito výbornými vaflemi, které jsou hotové za pár minut a pochutnáte si na nich….. skvěle se hodí jak ke svačině, tak ke snídani.

Budete potřebovat: 300 g bílého jogurtu, 2 vejce, 60 g třtinového cukru, 100 g rozpuštěného másla, špetka soli, 1/2 lžičky skořice, 2 lžičky kypřícího prášku, 30 g kukuřičného škrobu, 100 g celozrnné mouky, 80 g hladké mouky.

Do mísy si nejprve vložte všechny sypké ingredience a poté přidávejte vše ostatní…. máslo nechte rozehřát a do mísy ho nalijte, až lehce vychladne. Poté vše důkladně promíchejte.

Vaflové těsto vložte do vaflovače a za chvilku je máte hotové…..

Na vafli jsem si dal marmeládu, šlehačku a mandličky….. záleží jen na vás, co na ni dáte.

Tento recept jsem objevil ne blogu U NÁS NA KOPEČKU a řekl jsem si, že ho musím vyzkoušet…. a když byl tak dobrý, tak se o něj musím podělit i tady….. protože o to dobré by se člověk dělit prostě měl.

Je fakt mooooc dobrá!

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Dobrou chuť a také náladu….

KategorieŠtítky