Razítkování na prostírání – mandaly

Také rádi dáváte věcem druhou šanci tak, jako já…? Tyto prostírání s korkem patří mezi maše oblíbené… ale rychle se poškrábají, tak jsem je natřel na černo a dozdobil 🙂

Vše jsem pro vás nafotil a třeba vás to také inspiruje a vytvoříte si podobné prostírání, jako máme my 🙂

Budete potřebovat: razítka Aladine – mandaly, staré korkové prostírání, černo akrylovou barvu, houbičku na nádobí, bílý akrylový sprej, plastové šablony (mandaly), bílé fixy Posca, lak ve spreji.

Korkové prostírání natřete černou akrylovou barvou a nechejte důkladně zaschnout…. poté na černé prostírání položte plastové šablony a přestříkejte bílým akrylovým sprejem.

Na dozdobení mandalových šablon můžete také využít skvělá razítka od firmy Aladine, které mají jako novinku vzory mandal, které jsou neutrální a hodí se ke každému období a také příležitosti.

Razítka zakoupíte TADY: www.aladine.cz.

Razítka namočte do razítkovací barvy.

Důkladně otiskněte na korkové prostírání, které je ozdobené nastříkanými mandalami.

Razítkovací barvu nechejte důkladně zaschnout.

Prostírání domalujte bílými fixy Posca, které mají krásnou a sytou stopu. Stačí pár čárek a teček 🙂

Poté prostírání důkladně přelakujte bezbarvým lakem ve spreji.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky