Radek Pálka – Kurzy pro radost

Chtěl bych vám představit dalšího lektora, kterého jsem požádal, aby natočil pár svých kurzů…. Radek je můj kolega ze Snídaně s Novou, kde vás inspiruje svými recepty, které s láskou připravuje právě na Nově 🙂

Radek vás naučí připravovat mnoho skvělých českých pokrmů tak, aby jste je zvládli i vy doma. Radek je šéf-kuchař a je fakt v tomto oboru velký profesionál, tak se dívejte Radkovi pod ruce, ať se naučíte nějaké nové věci, vychytávky a kulinářské speciality právě od toho nejlepšího.

Kurzy pro radost

Kurzy si můžete prohlédnou a zakoupit ZDE – stačí jen kliknout 🙂

O lektorovi – Radek Pálka

Už více jak 25 let dělám svoji kuchařskou práci, která mne i po těch letech baví, nabíjí a inspiruje. Za svoji dosavadní praxi jsem pracoval v mnoha zemích na světě. Ať už to bylo Německo, Amerika, Itálie, Afrika či Francie. Mnoho zemí jsem také navštívil s Národním týmem kuchařů a cukrářů ČR. Miluju kuchyně celého světa. Pochutnám si na italské kuchyni, asijské, francouzské. Největší satisfakcí však pro mě vždy bylo, když kdekoliv na světě za mnou někdo přišel a řekl, uvař mi guláš s knedlíkem, a tak jsem na Zanzibaru vařil guláš s knedlíkem. V Americe jsem dělal rajskou, koprovku, svíčkovou….

A proto jsem se rozhodl, že uděláme kurzy vaření zaměřené právě na českou kuchyni.

Radek Pálka vás naučí, jak si připravit české a chutné pokrmy: španělské ptáčky, svíčkovou, nebo guláš a k tomu vynikající domácí knedlíky, získáte uznání a obdiv nejen od svých partnerů, ale především od svých známých a kamarádů.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Kurzy Radka Pálky doporučuje

KategorieŠtítky