Prohlídka zámku Kačina

Dnes je sice špatné počasí ale i tak Vás vezmu na výlet….. připravil jsem si pro Vás krásnou prohlídku – zámku Kačina. Já jsem tento úžasný zámek poprvé viděl cca před třemi měsíci, kdy jsme tam jeli na focení k úžasné fotografce Pavle Turkové…. na její fotografie se můžete podívat TADY.

Pojďte se podívat na e-prohlídku zámku Kačina.

Tady můžete vidět krásný pohled z výšky na celý areál zámku.

Je tam opravdu krásně.

Muzeum českého venkova, pobočka Národního zemědělského muzea, sídlí na zámku Kačina.

Zámek Kačina patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v České republice. Zámecké expozice nabízejí možnost seznámit se s historií rodu Chotků, obdivovat architektonické krásy Kačiny. Zámek Vám nabízí několik prohlídkových okruhů.

Rozhodl jsem se, že přidám pár fotek reprezentačních salónků, ale nebudu zveřejňovat vše, abyste se měli jet za čím podívat 🙂

Všechny místnosti jsou plně vybavené.

Také se můžete podívat do knihovny…. a nejen tam 🙂

K zastavení také určitě stojí koňská zámecká stáj.

Zámek Kačina také naleznete na Facebooku.

Určitě to stojí za to!

Ještě jednou děkuji Pavle za krásné fotky a také za to, že nás vzala na tak krásné místo, které jsem mohl poznat na živo.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

KategorieŠtítky