Pro potěšení :-)

Dnes na FB přidala naše kamarádka Pavla několik fotek, které mi udělaly velikou radost….. s jejím dovolení vám je přidávám do článku, abyste se mohli také pokochat jejím uměním. Pavla je totiž fotografka a je fajn, mít kolem sebe lidi, kteří svoji práci mají také jako koníček, který je moc baví a naplňuje tak jako mě 🙂

Přiznám se, že tato doba je fakt dost těžká a už chci, aby skončila….. abych mohl vidět své přátele a kamarády FACE TO FACE a také, abychom mohli na výlety a začít už normálně fungovat tak, jako před tímto virem….. a když jsem dnes okem zahlédl tyto úžasné fotky od Pavly, tak jsem si vzpomněl na léto, když jsme se jeli na tento zámek – Žleby podívat osobně. Napsal jsem o tom i tento článek, na který se můžete podívat TADY.

A když se teď nikam nemůže a to doslova….. tak vám sem přidávám fotky, abyste se mohli aspoň takto virtuálně někam podívat.

Třeba vás to také potěší, jako právě mě!

Určitě se podívejte na další krásné fotky od Pavly na jejím Facebooku, který pravidelně plní krásnými fotkami, které jsou slastí pro naše oči 🙂

A teď už slíbený zámek Žleby…..

Děkuji za milé potěšení……. Ještě, že existuje FB a sociální sítě.

Budu rád, když mě začnete sledovat na mém Instagramu, kde mě naleznete pod jménem @jandiblicek, kde každý den přidávám nějaký příspěvek v podobě fotografie, nebo krátké video toho – co právě dělám. Buďte se mnou ještě ve větším kontaktu prostřednictvím mého Instagramového účtu.

Už se také těším na Pavlu…. až se uvidíme 🙂

KategorieŠtítky